27.10.2021, Çarşamba
9 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. BULDAN
  8. /
  9. Şevik, Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası’nın toplantısına...

Şevik, Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası’nın toplantısına katıldı

Haber Merkezi - 30 Haziran 2021 Çarşamba - 20:45 Şevik, Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası’nın toplantısına katıldı

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Denetleme Kurulu üyesi olduğu Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası'nın Trabzon'daki toplantısına katıldı.

A- A+

Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası’nın Trabzon’da toplantısında sendikal faaliyetler değerlendirildi, önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek faaliyetlerinde görüşülerek karara bağlandı. Toplantıya sendikanın genel başkanı ve Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, genel sekreter Mehmet Oruçöz, sendikanın yönetim kurulu üyeleri, denetleme kurulu üyesi ve Buldan Belediyesi Başkanı Mustafa Şevik ve çok sayıda MHP’li üye belediye başkanı katıldı. Toplantıya katılanlar daha sonra Şalpazarı, Vakfıkebir ve Çarşıbaşı belediye başkanlarını ziyaret etti.

Haberin DevamıReklam

Ziyaret ve gezilerde yörenin güzelliklerini görme olanağı bulduklarını söyleyen Şevik, Şevik, “Ziyaretlerde  mevkidaşlarımla hem belediye hizmetleri açısından fikir alışverişinde bulunduk hem de bölgedeki doğal ve turistik yerleri ziyaret etme imkanı bulduk. Organizasyonu düzenleyen MİSSEN Başkanımız Cemal Akın ile bizleri ağırlayan Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta’ya, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’a ve Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu’na teşekkür ederim” dedi.