Şevik, mahalle ziyaretlerine devam ediyor – D20Haber
19.04.2024, Cuma
11 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. BULDAN
  8. /
  9. Şevik, mahalle ziyaretlerine devam ediyor

Şevik, mahalle ziyaretlerine devam ediyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 11 Mayıs 2022 Çarşamba - 17:21Güncelleme: 12 Mayıs 2022 Perşembe - 21:04
Şevik, mahalle ziyaretlerine devam ediyor

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Vatandaşlarla sohbet eden Şevik, yapılacak çalışmalarla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, ilçeye bağlı mahallelerdeki eksiklikleri yerinde tespit etmek amacıyla ziyaretlerini sürdürüyor. Şevik, birim amirleriyle birlikte ilk olarak Beyler Mahallesi’ni gitti. Burada yapımı tamamlanan TAK’ı inceleyen Başkan Şevik, geçen yıl eylül ayında evi yanan mahalle muhtarı Mehmet Akgün’ü ziyaret etti. Belediyenin de destekleriyle kısa sürede yaraları sarılan Akgün, Başkan Şevik ve ekibine teşekkür etti.

 

BEYLER’E SOSYAL TESİS

Sosyal tesis alanı olarak değerlendirilmesi planlanan eski ilkokulda incelemelerde bulunan Şevik, “Burası mahalle sakinlerimizin düğün, sünnet, mevlit ve asker eğlencesi gibi merasimlerin yapılabileceği bir sosyal tesis olacak. Ayrıca çocuklarımız için basketbol sahası da yapmayı planlıyoruz” dedi.

“MAHALLE GİRİŞLERİMİZ ÇOK GÜZEL OLACAK”

Doğan Mahallesi’ni de ziyaret eden Doğan, “Özellikle Denizli-Alaşehir yol güzergahında girişi bulunan mahallelerimizin girişlerini güzelleştirmek için başlattığımız çalışmalarımız hızla devam ediyor. Yol güzergahında, Beyler, Oğuz, Bölmekaya, Derbent ve Bozalan mahallerimizin TAK’ları tamamlandı. Şimdi, Tripolis Antik Kenti’ne ev sahipliği yapan Yenicekent Mahallemiz başta olmak üzere Doğan, Sarımahmutlu ve Kadıköy mahallelerimizde çalışma başlattık. Sarı-Beyaz TAK’lar mahallelerimize çok yakıştı” açıklamasını yaptı.

“ÇOCUK OYUN GRUBU YENİLENECEK”

Daha sonra Yenimahalle’ye giden Şevik, Muhtar Saliha Seyrek’in taleplerini yerinde inceledi. Şevik, “Muhtarlarımızdan gelen talepleri yasal mevzuat içerisinde en kısa ve en seri şekilde yerine getirmek gayesi ve çabası içerisinde olun demişizdir. Çünkü muhtarlarımız vatandaşın talebini bize iletiyor. Muhtarlarımızın görüş ve istekleri bizim belediyemiz nezdinde önemlidir, kıymetlidir ve değerlidir” diye konuştu.

Şevik, Seyrek’in mahallede bulunan çocuk parkındaki oyun gruplarının yenilenmesiyle ilgili talebinin yerine getirilmesi için birim amirlerine talimat verdi.