01.07.2022, Cuma
20 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. ACIPAYAM
  8. /
  9. Acıpayam’da Zabıta Haftası

Acıpayam’da Zabıta Haftası

Haber Merkezi - 2 Eylül 2020 Çarşamba - 10:26 Acıpayam’da Zabıta Haftası

Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, Zabıta Haftası dolayısıyla kabul edittiği personele çalışmalarından dolayı teşekkür etti, “idare olarak her zaman yanınızdayız” mesajını verdi.

A- A+

Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, Zabıta Haftası dolayısıyla Zabıta Müdürü Ömer Akyol, Başkan Yardımcısı Hüseyin Erdem ve zabıta personeliyle bir araya geldi. Özellikle coronavirüs salgını sürecinde zabıtanın özverili şekilde görev yaptığını belirten Şevkan, bundan sonra da aynı kararlılık ve istikrarla çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Haberin DevamıReklam

Zabıtanın zor bir görev yaptığının vurgulayan Şevkan, “Özellikle pandemi sürecinde üzerinize çok fazla yük düştü. Böylesi zor zamanlarda toplumun, halkın yanında olması gereken kuruluşların başında geliyoruz. Biz de idare olarak sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Sizleri, asla yalnız bırakmayacağız. Yeter ki herkes görevini layıkıyla yerine getirsin. Bizim en önemli beklentimiz bu. Özverili çalışmalarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, Zabıta Haftası’nı kutluyorum” dedi.