21.03.2023, Salı
9 °C / 21 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. ACIPAYAM
  8. /
  9. Şevkan, Dodurga’da gençlerle buluştu

Şevkan, Dodurga’da gençlerle buluştu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 8 Şubat 2022 Salı - 14:55Güncelleme: 8 Şubat 2022 Salı - 15:09
Şevkan, Dodurga’da gençlerle buluştu

Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, gençlik buluşmaları kapsamında ilçeye bağlı Dodurgalar mahallesindeki gençlerle bir araya geldi.

Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, gençlik buluşmaları programını ilçenin Dodurgalar Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Gençlerle bir araya gelmekten ve onların fikirlerini dinlemekten keyif aldığını söyleyen Şevkan, buluşmada gençlerin problemlerini, istek ve şikayetlerini dinledi.

Haberin DevamıReklam

Gençlik buluşmalarında WhatsApp grupları oluşturarak gençlerin isteklerini değerlendirdiklerini anlatan Şevkan, “Dodurgalar Mahallemizde atıl durumda olan kapalı düğün salonumuzun yeniden düzenleme çalışmaları devam ediyor. Bu alanda bulunan halı sahamızın içinde bahçenin çevre düzenlemesini kısa süre içinde tamamlayarak gençlerimizin hizmetine sunacağız. Sporda da şu anda Acıpayam Belediyesporumuz, Dodurgalarsporumuz, Yeşilyuvasporumuz, Kuyucaksporumuz, Kelekçisporumuz ve yaş gruplarına göre çeşitli spor dallarında birçok gencimiz çalışmalarını sürdürmekte ve başarılarıyla da ilçe halkımızı ve bizleri mutlu etmektedir” dedi.