02.04.2020, Perşembe
8 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu

Henüz 1,5 yıllık evliydiler, ölüm ayırdı

Haber Merkezi - 11 Şubat 2020 Salı - 14:19 Henüz 1,5 yıllık evliydiler, ölüm ayırdı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde meydana gelen trafik kazası, henüz 1,5 yıllık evli olan Kazancıo çiftini ayırdı. Kazada eşini kaybeden Muammer Kazancıo, acıların en büyüğünü yaşarken, sezaryen yöntemiyle dünyaya gelen bebeğinin yaşaması için dua ediyor

Fevzi Çakmak Bulvarı’nda bir otomobilin takla atması ve ağaca çarpmasıyla meydana gelen kaza, “yok böyle bir acı” dedirtti. Oysa her şey çok güzeldi. Kazancıo ve Damgacı aileleri geceyi bir arada geçirmiş, dönüş yolundaydılar. Ama bu güzel anı az sonra gecenin sessizliğini yırtan kazanın gürültüsü bozdu. Şaban Damgacı’nın 06 AK 9828 plakalı otomobil yaşanan kazada metal yığınına dönerken, dayanılmaz acıyı da yaşattı.

•Feci kaza: 1 ölü, 5 yaralı

•Anne kazada öldü, bebeği ameliyatla alındı

EKİM 2018’DE EVLENDİLER

Kale’nin Alanyurt Mahallesi’nde 15 Ekim 2018’deki düğünle yaşamını birleştiren Figen ve Muammer Kazancıo’yu bu kaza birbirinden ayırdı. Dahası 27 yaşındaki Figen Kazancıo hamileydi. Genç çift, anne-baba olabilmenin hayalini kurarken, yaşadıkları kazayla hem bunu yitirdiler hem de genç kadın hayatını kaybetti.

BEBEKLE HAYATA TUTUNACAK

Eşini kaybeden kendisi de yaralanan Muammer Kazancıo, acıların en büyüğünü yaşarken, kaybettiği eşinden geriye sezaryen ile alınan bebeği kaldı. Kazancıo, şimdi bebeğinin yaşaması için dua ediyor.