01.06.2020, Pazartesi
13 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu

Yücel İldiz’i Çetin ve Atilla uğurladı

Haber Merkezi - 9 Ekim 2019 Çarşamba - 13:34 Yücel İldiz’i Çetin ve Atilla uğurladı

Yukatel Denizlispor’da sözleşmesi tek taraflı feshedilen teknik direktör Yücel İldiz’i Kulüp Başkanı Ali Çetin ve yardımcısı Taner Atilla uğurladı.

Yukatel Denizlispor’dan yapılan açıklamada, “Kulüp Başkanımız Ali Çetin ve Başkan Yardımcımız Taner Atilla, kulübümüzle yolları ayrılan teknik direktör Yücel İldiz’i Denizli’den ayrılmadan önce ziyaret ederek yolcu etti. Yöneticilerimiz, Yücel İldiz’e takımımıza katkılarından ötürü teşekkür etti” denildi.

Takımın aldığı başarısız sonuçların ardından hedefteki isim haline gelen İldiz, Kulüp Başkanı Çetin’in “Hoca bizim babamız. Allah bin kere razı olsun. Üç maç kaybettik diye haydi güle güle deme şansımız yok” açıklamasından bir gün sonra gönderilmişti.

YÜCEL İLDİZ’DEN VEDA MESAJI

Öte yandan teknik direktör Yücel İldiz de bir veda mesajı yayımladı. “Sevgili Denizlililer, yaklaşık 1.5 sezondur birlikte olduğum bu değerli camia ve Denizli halkının kendime ve ekibime gösterdikleri ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyor, bu süre zarfında şahsımın ve ekibimin de aynı duygular içerisinde” diyen İldiz, şunları kaydetti:

“Denizlispor’a ve camiaya en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştığını belirtmek istiyorum. Göreve başladığımız gün Denizlispor’un bir alt ligdeki durumu ile ayrıldığımız gün itibariyle Denizlispor’un Süper Lig’deki puanı ve durumu ortadadır.
Bugüne kadar bizlerden desteğini esirgemeyen tüm camia ve taraftarlarımıza şahsım ve ekibim adına teşekkür eder, alnımız açık ve başımız dik olarak bu güzel şehirden ayrıldığımızı bilmenizi isterim.
Tüm camia, tüm taraftarlarımız ve Denizli’de edindiğimiz tüm can dostlarımıza tekrardan teşekkür eder, Denizlispor’a bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim.”