27.05.2020, Çarşamba
10 °C / 22 °C Denizli Hava Durumu

Yıldız, Denizli OSB’yi ziyaret etti

Haber Merkezi - 24 Eylül 2018 Pazartesi - 17:44 Yıldız, Denizli OSB’yi ziyaret etti

AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) sanayi yararına her projesinin destekçisi olacaklarını söyledi.

AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, Denizli OSB’yi ziyaret etti. Yıldız’ı OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu, AK Parti İl Başkanı ve Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necip Filiz, Denizli Denizli OSB Yönetim Kurulu Üyesi Osman Uğurlu, Özel Denizli OSB Teknik Kolej Müdürü Saadettin Dumlu ve Denizli OSB Müdürlüğü personeli karşıladı.

Ziyarette Yıldız’a yeni açılan Özel Denizli OSB Teknik Koleji, Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün bu yıl eğitime başlayan Mesleki Eğitim Merkezi, Devlet Demir Yolları ile yapılan protokol çerçevesinde projesine başlanılan Lojistik Merkezi, A Tipi Gümrük Antrepo Projesi, demiryolu hattıyla OSB’de çalışanların taşınması projesi ve diğer altyapı projeleri hakkında bilgiler sunuldu.

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki projelere her zaman destek olacağını vurgulayan Yıldız, “Denizli’miz ve ülkemiz adına başlatmış olduğunuz projelerden dolayı teşekkür ederim. Denizli sanayisi ve dolayısıyla ülkemiz adına yapılan her projede destekçiniz olacağız” dedi.