29.05.2020, Cuma
13 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu

Zolan’dan Tavas’a ziyaret

Haber Merkezi - 28 Eylül 2019 Cumartesi - 14:45 Zolan’dan Tavas’a ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Zolan, "Büyükşehir olduktan sonra tüm ilçelerimizde olduğu gibi Tavas’ımızda da güzel işlerin altına imza attık” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, baba ocağı Tavas İlçesini ziyaret ederek, 31 Mart yerel seçimlerinde Tavas Belediye Başkanı olarak seçilen Hüseyin İnamlık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Belediye çalışanları ile bir süre sohbet eden Zolan’a Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, belediye meclis üyeleri ve beraberindekiler eşlik etti.

Ziyaret nedeniyle büyük mutluluk duyduklarını ifade eden İnamlık, meclis üyeliği ve ilçe başkanlığı görevlerini yaptığı günden bu yana Zolan’la birlikte yürümekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İnamlık, “Rabbim sizlerle, meclis üyesi kardeşlerimle ve teşkilatımızla birlikte Tavasımıza hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Göreve geldiğimiz 5 aydan bugüne yapılması gereken acil işlerimizi el birliğiyle gerçekleştirdik. Başkan Zolan’a bugüne dek ilçelerine gösterdikleri ilgi, alaka ve hizmetler nedeniyle Tavas halkı adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“YAPILMASINDAN UMUT KESİLEN İŞLERİ ÇÖZDÜK”

Zolan, “Allah’ım hayırlı hizmetler etmeyi nasip etsin. Tavas’ımıza ve 50 mahallemize inşallah daha güzel hizmetler ve insanlarımızın taleplerini yerine getirmeyi sizlere nasip etsin. Birlikte Tavas’ımıza güzel hizmetler yapmaya devam edelim. Büyükşehir olduktan sonra diğer ilçelerimizde olduğu gibi Tavas’ımızda da güzel işlerin altına imza attık. Yıllardır artık yapılmasından umut kesilen işleri çözdük. ‘Yapılamaz’ denilen birçok işler yapıldı” diye konuştu.

“YÜRÜYÜŞÜMÜZ DEVAM EDECEK”

Zolan, önümüzdeki süreçte aynı şekilde yürüyüşlerine devam edeceklerini kaydederek sözlerini şöyle sürdürdü: “Vatandaşlarımızın beklentilerini sizlerle, meclis üyelerimizle, teşkilatımızla, vatandaşlarımızla el ele kol kola gerçekleştirip, yürüyüşümüzü devam ettireceğiz. Allah’ım yolumuzu açık etsin, yar ve yardımcımız olsun. Yarınımız bugünümüzden daha güzel olsun, tekrar göreviniz hem şahsınıza hem Tavasımıza hayırlı uğurlu olsun”