18.01.2020, Cumartesi
2 °C / 9 °C Denizli Hava Durumu

Zolan: AK Parti çağ atlatan yolculuğu başlattı

Haber Merkezi - 13 Ağustos 2019 Salı - 12:41 Zolan: AK Parti çağ atlatan yolculuğu başlattı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti’nin hizmetleri ve getirdiği yenilikler ile ülkeye çağ atlatan yolculuğu başlattığını söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti’nin 18’inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 14 Ağustos 2001 tarihinin Türk siyasi ve demokrasi tarihinin en önemli dönüm noktalarından biri olduğunu kaydeden Zolan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan AK Parti’nin, Türkiye’nin geleceğine dönük çok önemli adımlar attığını, 14 Ağustos 2001’den bu yana çağ atlatan yolculuğun ifade etti.

AK Parti denilince milletin ortak hafızasında yatırımlar, yenilikler ve icraatların oluştuğunu söyleyen Zolan, “14 Ağustos 2001’de çıkılan bu kutlu yolculukta, sayısız hizmet ve yenilikle ülkemize çağ atlatan partimizin 18. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun. Milletimizin emrinde, milletin hizmetkarı olma anlayışı ile gece gündüz demeden çalışan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile tüm yol arkadaşlarına şahsım ve ülkem adına minnet ve şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

İstikrar ve güvenin adresinin AK Parti olduğunu ifade eden Başkan Osman Zolan, “Partimizin 18’inci kuruluş yıl dönümünün ülkemiz ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.