21.01.2020, Salı
1 °C / 9 °C Denizli Hava Durumu

Büyükşehir Belediyesinden THM ve TSM konserleri

Haber Merkezi - 9 Eylül 2019 Pazartesi - 13:55 Büyükşehir Belediyesinden THM ve TSM konserleri

Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuvarının, daha önce hava muhalefeti nedeniyle ertelenen Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Korosu konserleri gerçekleştirildi.

Adalet Parkı Konser Alanı’nda verilen konserlere, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Kültür Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Türk Halk Müziği Koro Şefi İsmail Barkan ve Türk Sanat Müziği Korosu Şefi Selim Öztaş eşliğinde gerçekleşen konserlere Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuvarı saz ekibi eşlik etti. Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Koro ile solo sanatçılarının söylediği birbirinden güzel eserler izleyenlere müzik dolu dakikalar yaşattı.

KONSERVATUVAR KAYITLARI SÜRÜYOR

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, konserlere emek veren tüm sanatçılar ile izleyen herkese teşekkür etti. Birçok enstrüman dalında ve farklı korolarda ücretsiz eğitim veren konservatuvar kayıtlarının sürdüğünü ifade eden Gökoğlan, buradan çok değerli sanatçıların yetiştiğini ifade ederek, başarılı bir dönem diledi.