26.05.2022, Perşembe
19 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. İntiharını sosyal medyadan yayınladı

İntiharını sosyal medyadan yayınladı

Haber Merkezi - 1 Ağustos 2020 Cumartesi - 13:05 İntiharını sosyal medyadan yayınladı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde, dün ateşli silahla intihar eden 29 yaşındaki Selçuk Tekeli’nin intihar anını sosyal medya hesabından yayınladığı ortaya çıktı. O anlara tanıklık edenlerin silahın her tutukluk yapışında vazgeçmesi için yalvardığı, ancak üçüncü kez tetiği çekip yaşamına son verdiği bildirildi.

A- A+

İntihar olayı dün ilçenin Pınarkent Mahallesi’nde meydana gelmişti. İntihar olayının detayları ise bugün ortaya çıktı. Sosyal medya hesabından canlı yayın başlatan Selçuk Tekeli’nin eline pompalı tüfeği almasıyla korku dolu anlar başladı.

Canlı yayını izleyen arkadaşları Tekeli’ye vazgeçmesi için yoğun çağrıda bulundu, yalvardı. Ancak kimseyi dinlemeyip tetiğe dokundu. Silahın tutukluk yapmasıyla derin bir nefes alan arkadaşları intihardan vazgeçirmek için çabayı sürdürdü. Bu sırada Tekeli ikinci kez tetiğe dokundu ve silah yine tutukluk yaptı. “Vazgeç” çağrılarına kulak tıkayan Tekeli, üçüncü kez tetiğe dokundu ve kanlar içinde yere yığıldı.

Yapılan ihbarla olayın meydana geldiği adresi jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. İçeriye girildiğinde Tekeli’nin hayatını kaybettiği belirlendi. İntihar anının canlı yayın videosu ise hemen sosyal medya adresinden kaldırıldı.