19.05.2022, Perşembe
16 °C / 24 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. CHP
  6. /
  7. CHP’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Yürüyüşü

CHP’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Yürüyüşü

Haber Merkezi - 30 Ağustos 2020 Pazar - 21:46 CHP’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Yürüyüşü

CHP Denizli İl Örgütünce, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yürüyüş düzenlendi. Etkinliğe katılanlar, valilik önünden Delikliçınar Meydanı’na kadar yürüdü.

A- A+

30 Ağustos Zafer Bayramı, İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda bu yıl kısıtlı katılımla ve kısıtlı bir programla kutlandı. Atatürk Anıtına protokol tarafından çelenk konulması ve Şehitlik ziyareti dışında resmi program uygulanmazken, CHP; Türk ulusu için büyük önem taşıyan ve “Anadolu’nun tapusu Türklerindir” dedirten Büyük zafer için yürüyüş düzenledi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, ilçe ve belediye başkanları ile vatandaşların katıldığı yürüyüş, valilik önünden başlayıp Delikliçınar Meydanı’na kadar devam etti. Yürüyüşe katılan vatandaşlar ellerindeki meşalelerle İzmir Marşı söyledi.

CHP Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Meydan’da kurulan platformda yaptığı konuşmada bayramı coşkuyla kutladıklarını söyledi.

Daha sonra burada kurulan sahnede şiirler okundu, yerel halk sanatçısı konser verdi.