18.01.2021, Pazartesi
-1 °C / 4 °C Denizli Hava Durumu

CHP’li gençler Tin’e ekmek gönderdi

Haber Merkezi - 16 Aralık 2020 Çarşamba - 17:36 CHP’li gençler Tin’e ekmek gönderdi

CHP Denizli İl Gençlik kolları üyesi bir grup, “kuru ekmek” polemiğinde “o zaman aç değiller” diyen AK Parti Şahin Tin’i PTT ile ekmek göndererek protesto etti.

A- A+

TBMM’deki bütçe görüşmeleri sırasında CHP’li Engin Altay ile AK Partili Şahin Tin arasında yaşanan ekmek polemiği gündemdeki yerini korurken, CHP Denizli İl Gençlik Kolları üyesi bir grup, Şahin Tin’e ekmek gönderdi.

PTT Merkez Şubesine gelen CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Tugay Odabaşıoğlu ve üyeler, Tin’in sözlerini protesto etti. Odabaşıoğlu, burada yaptığı açıklamada, “Millete kuru ekmeği reva görenlere CHP Denizli Gençlik Örgütleri olarak kuru ekmek gönderiyoruz. Halkımızın zenginliğini kuru ekmekle ölçen Şahin Tin’e geçimini sağlaması için son nefesini verene kadar kuru ekmek masrafını karşılayacağımızın sözünü veriyoruz. Ekmek fiyatını bilmeyen, yaşam şekli lüks diye adlandırılan Cumhur İttifakı’nın küçük ortağının askıda ekmek kampanyasından sonra, kuru ekmekle halkın karnının doyacağını iddia eden büyük ortak, gündem saptırma amacıyla adeta freni patlamış kamyon gibi ilerlemektedir” dedi.