Milli Savunma Bakanı Akar, ziyaretlerde bulundu – D20Haber
14.04.2024, Pazar
13 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Milli Savunma Bakanı Akar, ziyaretlerde bulundu

Milli Savunma Bakanı Akar, ziyaretlerde bulundu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 21 Şubat 2024 Çarşamba - 11:46Güncelleme: 21 Şubat 2024 Çarşamba - 11:47
Milli Savunma Bakanı Akar, ziyaretlerde bulundu

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Denizli Valiliği, Denizli Büyükşehir Belediyesi ve AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.

Denizli'ye bir dizi program ve ziyaret için gelen TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar, kentteki programları kapsamında ziyaret ettiği valilikte, anı şeref defterini imzaladı ve Vali Ömer Faruk Coşkun ile görüştü.

Denizli Büyükşehir Belediyesini de ziyaret eden Akar, Başkan Osman Zolan’dan hizmetlerle ve kentle ilgili bilgi aldı. Zolan, ziyarette Akar’a Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığında sergilenen Yatağan palası, Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınlarından oluşan eserleri ve Denizli Sancağını anlattı.

Akar’ı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Zolan, "Denizli’miz kendi dinamikleri ile tükettiğinden daha fazlasını üreten, satın aldığından daha fazlasını satan, çalışkan insanların olduğu bir şehirdir. Dünyanın 175 ülkesine ihracat yapıyoruz. Cumhurbaşkanımız ve siz değerli büyüklerimizin katkılarıyla yolumuza devam ediyoruz. Denizlimiz bugün parmakla gösterilen bir şehir haline geldi. Yerel yönetimler ve belediyecilik anlamında birçok güzelliği inşa ettik” dedi.

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Akar ise, Denizli’de olmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, ev sahipliği ve gerçekleştirdiği hizmetleri nedeniyle Başkan Zolan’a teşekkür etti.