Zolan, Traktör Galericileri Sitesi’ni ziyaret etti – D20Haber
15.04.2024, Pazartesi
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan, Traktör Galericileri Sitesi’ni ziyaret etti

Zolan, Traktör Galericileri Sitesi’ni ziyaret etti

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 28 Şubat 2024 Çarşamba - 11:09Güncelleme: 28 Şubat 2024 Çarşamba - 11:09
Zolan, Traktör Galericileri Sitesi’ni ziyaret etti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Traktör Galericileri Sitesi’ni ziyaret ederek, esnafla bir araya geldi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Traktör Galericileri Sitesi’nde galericiler ile buluştu. Denizli - İzmir karayolunun Kumkısık mevkisinde faaliyet gösteren Traktör Galericileri Sitesi’nin sektöründe Türkiye’de ilk olduğunu belirten Zolan, traktör alım-satımı yapanların tek bir yerde toplanmasının hizmetin daha da gelişmesini sağladığını söyledi.

 

Galericilere hayırlı işler dileyen, esnafın istek ve önerilerini dinleyen Zolan, Denizli’den ve şehir dışından Traktör Galericiler Sitesi’ne gelen vatandaşlarla da sohbet etti.

Bu sitenin Türkiye’ye örnek ve ilk göz ağrılarından biri olduğunu, tesisin Denizli’ye değer kattığını, buraya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Zolan, “Galericilerimizin bir araya gelmesi hem vatandaşlarımızı rahatlattı, hem de esnafımızın daha fazla müşteriye ulaşmasına imkan tanıdı” dedi.

Ziyareti sırasında Manisa, Kütahya ve Tire gibi il dışından alışveriş için gelenlerin olduğunu gördüğüne dikkati çeken Zolan, “Galericilerimiz artık, ‘Türkiye’nin her şehrine satış yapıyoruz’ diyor. Arzu edilen de buydu. Esnafımız burada Türkiye’ye hitap ediyor. Allah’ım hayırlı işler versin” diye konuştu.

Zolan, sitenin çevre yolu kenarında olduğunu, güvenli geçiş için Kumkısık Katlı Kavşağı’nın yapımına başladıklarını, tamamlandığında buraya ulaşımın rahatlayacağını sözlerine ekledi.