19.10.2019, Cumartesi
16 °C / 28 °C Denizli Hava Durumu

Dalyaya 1 kaldı, 99. doğum gününü kutladı

Haber Merkezi - 8 Temmuz 2019 Pazartesi - 21:56 Dalyaya 1 kaldı, 99. doğum gününü kutladı

Denizli’nin Çivril ilçesindeki huzurevinde kalan Mehmet Zengin, 99’uncu doğum gününü kutladı. Arkadaşları ise, Mehmet Dede’yi “100 yaşından gün almaya başladın, 100’üncü yılın kutlu olsun” diye tebrik etti.

Yesilcivrilgazetesi.com’un haberine göre, yaklaşık 5 yıldır Çivril Huzurevi’nde yaşayan 1 Temmuz 1920 doğumlu Mehmet Zengin, doğum günü partisi düzenlendi. Doğum gününe huzurevi çalışanları ve sakinleri katıldı. Huzurevi yetkilileri tarafından düzenlenen doğum gününde arkadaşları ile gönlünce bir gün geçiren Mehmet Zengin, organizasyonu gerçekleştirenlere teşekkür etti.

Kendisi için hazırlanan etkinlikten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mehmet Dede, “100 yaşımdan gün almaya başladığım için el birliği ile kutlama düzenlemişler. Herkesten Allah razı olsun. Hepinize sağlıklı uzun ömürler diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Mehmet Zengin, alkışlarla yaş günü pastasının mumlarını üfledi. Doğum günü pastası huzur evi sakinlerine ikram edilirken, müdür ve personel, Mehmet Zengin’e çeşitli hediyeler verdi.