20.06.2019, Perşembe
19 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SİVİL YAŞAM
  4. /
  5. ‘Benimle yatan erkekler tedavi olun’ paylaşımı

‘Benimle yatan erkekler tedavi olun’ paylaşımı

Haber Merkezi - 13 Ocak 2019 Pazar - 13:25 ‘Benimle yatan erkekler tedavi olun’ paylaşımı

Denizli’de, sosyal medyadan yapılan ‘benimle yatan bütün erkekler gidin tedavi olun’ paylaşımı günün konusu olurken, bir başka paylaşımda ‘Denizli iyice tehlikeli olmaya başladı. Birlikte olan varsa doktora kendini göstersin. Arkadaşımız cinsel yolla bulaşan bir hastalığa yakalanmış” ifadelerine yer verilmesi bu iddiaya yeni bir boyut kazandırdı.

Sosyal medyada S.N. isimli kadın ‘benimle yatan bütün erkekler gidin tedavi olun’ paylaşımını yaptı. Bu paylaşım kısa sürede sosyal medyada yayıldı. Devamında başka kullanıcıların paylaşımlarında “Bu olay doğru mu? Nasıl bir hastalık taşyıcısı? Hangi hastalığı bulaştırdı” soruları gündeme geldi.

Paylaşımda bulunan Y.A. ise, “Denizli iyice tehlikeli olmaya başladı. Bugün duyduğum 2. kişi. Kocan bile olsa korunmak lazım. Arkadaşlar S.N. ile beraber olan varsa lütfen doktora gidip kendini göstersin. Arkadşımız cinsel yolla buluşan bir hastalığa yakalanmış” ifadelerini kullandı.

Şimdi yapılan bu paylaşımların ardından “İddialar doğru mu? Paylaşımı yapan S.N. takma isim mi kullanıyor? Hesabı hacklendi mi? Birlikte olduğu kişiyi kokutarak intikam almak mı? Ya da korku ve panik yaratmak isteyen amaçlı bir girişim mi?” sorularını gündeme getirdi