22.08.2019, Perşembe
21 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu

Meslekte Erdem Grubu’ndan çözüm masası sözü

Haber Merkezi - 15 Mayıs 2019 Çarşamba - 17:03 Meslekte Erdem Grubu’ndan çözüm masası sözü

Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda (SMMMO), mayıs sonunda gerçekleşecek seçimli genel kurul öncesi güçlü adaylardan Meslekte Erdem Grubu çalışmalarını yoğunlaştırdı. Seçimler öncesinde üyelerinin yaşamlarını kolaylaştıracak projelere ağırlık veren Gökhan Dikmen ve ekibi, en kısa süre içinde çözüm masasının kurulacağı sözünü verdi

Denizli’nin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası genel kurula hazırlanıyor. 25-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek seçimlerin güçlü adaylarından biri de Meslekte Erdem Grubu. Gökhan Dikmen başkanlığında üyelerine hizmet için yola çıkan Meslekte Erdem Grubu, üyelerinin yaşamlarını kolaylaştıracak, bugüne kadar bir türlü çözüme kavuşturulamayan sorunları ortadan kaldıracak projelere ağırlık verdi.

Göreve gelmeleri durumunda ilk 3 ay içinde hayata geçirecekleri projelerine ilişkin bilgiler veren Meslekte Erdem Grubu Başkanı Gökhan Dikmen, mali müşavir destekli çözüm masasının oda hizmet binasında faaliyete geçirileceğini söyledi. Dikmen, şöyle devam etti:

“Çözüm masası, mali müşavirlerimizin çalışma hayatında yaşadıkları mevzuatla ilgili ya da güncel sorunlarda anlık olarak cevap alabilecekleri şekilde düzenlenecek. Mobil uygulamalardan, web sitesinden ve whatsap hattından soru yöneltip, kısa süre içinde cevap alabilecekler. Bu sorular ve cevaplar sitemizde herkese açık olarak yayınlanacak.”

“ODAMIZI MESLEKTAŞLARIMIZIN HİZMETİNE SUNACAĞIZ”

Mali müşavirler ile mükellefler arasında yaşanan sorunlarda da çözüm masasının meslektaşlarının sorunu çözmesinde destek hizmeti vereceğini kaydeden Dikmen, “Mali müşavirler arasında yaşanan özellikle defter geçişleri sırasında ortaya çıkan sorunlarda ve eksikliklerde arabulucu ve uzlaştırıcı bir yaklaşımla sorunun çözümüne katkı sunulacak.Meslektaşlarımızın özellikle kamu kurumlarında (Vergi Daireleri, SGK, Ticaret Sicil) yaşadığı sorunlarda ve haksızlıklarda Çözüm masası devreye girecek ve haklarımızın korunmasında yardımcı olacak. Meslekte Erdem Grubu olarak söz veriyoruz. Odamızı meslektaşımızın hizmetine sunacağız” dedi.