19.10.2019, Cumartesi
16 °C / 28 °C Denizli Hava Durumu

Öztürk: 2019 çalışmalarımızla Türkiye birincisi olacağız

Haber Merkezi - 11 Temmuz 2019 Perşembe - 20:22 Öztürk: 2019 çalışmalarımızla Türkiye birincisi olacağız

Denizli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, kurum çalışanlarıyla bir araya geldiği toplantıda, yürüttükleri projeler ile bu yıl Türkiye birincisi olacaklarını söyledi.

İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk başkanlığında düzenlenen toplantıya, hizmet başkan ve başkan yardımcıları ile diğer sağlık çalışanları katıldı. Toplantıda konuşan Öztürk, 2017 yılı sonunda İl Sağlık Müdürlüğü çatısı altında toplanan Halk Sağlığı ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği çalışanlarının bu süreçte uyum içinde çalıştığını ve 2018 yılının son dört ayında başlattıkları “Pembe Şehir” projesi ile kanser taramalarında Türkiye birincisi olduklarını söyledi.

“Her Bağış Yeni Bir Hayat” organ bağış projesi ile de Denizli’nin aylık bazda en çok bağış sayısına sahip il olduğunu ifade eden Öztürk, “İl Merkezi ve İlçelerimizde yoğun devam eden çalışmalarımız ile 2019 yılında birincilik hedefliyoruz. Geçtiğimiz hafta İlimiz de Müdürlüğümüzün ev sahipliğinde birçok ilden sağlık yöneticilerini ağırladığımız başarılı bir çalıştay gerçekleştirdik. Bu başarılar gösteriyor ki biz iyi bir ekibiz; Belki ben, Başkanlar, İlçe Sağlık Müdürlerimiz ve Başhekimlerimiz işleri, projeleri organize ediyoruz, fakat sahada çalışan, bu başarıyı gerçekleştirenler sizlersiniz. İnanıyorum ki 2019 yılında da yürüttüğümüz projelerimiz ile yine Türkiye birincisi olacağız. Hepinize gösterdiğiniz gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür ederim” dedi.

Toplantıda birim çalışanlarına tek tek söz veren İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, iş ve işleyişe yönelik çalışanların görüş ve önerilerini de dinledi.