19.01.2020, Pazar
-1 °C / 9 °C Denizli Hava Durumu

İşadamı Aydınlı’dan PAÜ Hastanesi’ne 3. ultrason cihazı

Haber Merkezi - 3 Ocak 2019 Perşembe - 18:40 İşadamı Aydınlı’dan PAÜ Hastanesi’ne 3. ultrason cihazı

GAMATEKS Yönetim Kurulu Başkanı Osman Aydınlı, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi’ne üçüncü kez ultrason cihazı bağışında bulundu.

Hayırsever işadamı GAMATEKS Yönetim Kurulu Başkanı Osman Aydınlı PAÜ Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’na ihtiyaç duyulan ultrason cihazını kazandırdı. Aydınlı, daha önce de dahiliye ve kalp-damar hastalıkları bölümülerine ultrason cihazı bağışlamıştı.

İşadamı Aydınlı’ya verdiği destekler için teşekkür eden PAÜ Hastaneleri Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Murat Özban, “Bu tür cihazlar hem hastaların tedavisinde hem de hızlı tanı koyulabilmesi için çok büyük katkılar sağlıyor. Osman Bey’in yapmış olduğu katkıların Denizli’deki diğer işadamlarımıza örnek olmasını temenni ediyorum” dedi.

“DESTEKLERİMİ SÜRDÜRECEĞİM”

GAMATEKS Yönetim Kurulu Başkanı Osman Aydınlı ise, “PAÜ Hastaneleri’ni teknolojik bakımdan desteklediğimiz müddetçe bölgemizde iyi bir kurum olacağına, daha da güzel şeyler başaracağına inanıyorum. Bundan sonra da elimden geldiğince yardım yapacağım” diye konuştu.