26.03.2019, Salı
5 °C / 20 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. HASTANELER-SAĞLIK MERKEZLERİ
  4. /
  5. Çelik: Cerrahi Hastanesi sağlıkta 3 yıldır...

Çelik: Cerrahi Hastanesi sağlıkta 3 yıldır vergi şampiyonu

Haber Merkezi - 8 Kasım 2018 Perşembe - 17:05 Çelik: Cerrahi Hastanesi sağlıkta 3 yıldır vergi şampiyonu

Özel Cerrahi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Murat Çelik, vergi rekortmenleri listesinin sağlık sektörünü kapsayan bölümünde Denizli birincisi olduklarını söyledi.

Özel Cerrahi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Murat Çelik, düzenlediği basın toplantısında, sağlık kurumunun vergiyle ilgili başarısını gazetecilerle paylaştı. Denizli Vergi Dairesi Başkanlığı’nca açıklanan vergi rekortmenleri genel listesinde 28’inci sırada yer aldıklarını söyleyen Op, Dr. Çelik, “Hızla büyüyen genç kurumumuzun art arda basamak yükselterek vergi rekortmenleri listesine girmesinin haklı gururunu yaşamaktayız. Geçen yıl ‘bu başarıyı sürdürmeyi istiyoruz’ dedik ve bu yıl daha üstlerde yer aldık. Vergi rekortmenleri listesinde 3 yıldır yer alan, sağlıkta ilk sırada olan özel hastaneyiz. Hekim kalitemizin yüksek olması ve arkadaşlarımızın büyük bir özveri ile çalışması bu başarıyı getirdi. Bizim en önemli hedefimiz, bölgede referans hastane olmaktır” dedi.

Op. Dr. Murat Çelik, Özel Cerrahi Hastanesi’nin basın ve halkla ilişkiler bölümünün başına Murat Karakol’un getirildiğini sözlerine ekledi.