19.06.2019, Çarşamba
19 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. Yılmaz: Siyasete MHP çatısı altında devam

Yılmaz: Siyasete MHP çatısı altında devam

Haber Merkezi - 7 Ocak 2019 Pazartesi - 13:07 Yılmaz: Siyasete MHP çatısı altında devam

MHP’den Pamukkale Belediye Başkanı aday adayı olan Avukat Mehmet Ali Yılmaz, ittifak kapsamında adayların açıklanması üzerine “siyasete MHP çatısı altında devam” paylaşımında bulundu.

AK Parti ile MHP arasındaki Cumhur İttifakı kapsamında Denizli’de Çal ve Buldan ilçeleri MHP’ye bırakılırken, diğer ileçelerde AK Parti aday gösterdi. Pamukale’de adayın netleşmesinden sonra sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Avukat Mehmet Ali Yılmaz, şunları kaydetti:

“Şahsıma adaylık başvurum sonrasında şartsız, koşulsuz destek veren tüm dostlara yürekten teşekkür ediyorum. Her zaman duam hakkımızda hayırlı olanın gerçekleşmesidir. Davam, gönlüm, sevdam her daim Pamukkale’dir. Yaşama ve siyasete ilişkin iddiamız,inancımız hep ayakta,hep diridir.

Cumhur İttifakı kapsamında açıklanan tüm adayları kutluyorum. MHP adaylarımız Mustafa Fahri Şevik ve Fethi Akcan başta olmak üzere tüm adaylara başarılar diliyorum. Siyasi hayatıma Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında devam etmekten onur ve kıvanç duyuyorum. Ülkücü ve milliyetçi camiaya bağlılıklarımı bildiriyor, hürmetlerimi gönderiyorum. Kazanan Pamukkale ilçemiz, kazanan Denizli olsun diyorum.”