22.08.2019, Perşembe
21 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu

Şeniz Doğan ziyaret etti, Aşağışamlılılar tutulmayan sözlerden şikayetçi

Haber Merkezi - 8 Şubat 2019 Cuma - 22:04 Şeniz Doğan ziyaret etti, Aşağışamlılılar tutulmayan sözlerden şikayetçi

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, 31 Mart yerel seçimleri öncesi çalışmalarına aşağışamlı Mahallesi’nde devam etti. Vatandaşlar ile bir araya gelen Doğan, mevcut belediye yönetimine yönelik şikayetleri dinledi.

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, mahallelerde vatandaşlar ile buluşarak onların dertlerini dinlemeye devam ediyor. Bugün Aşağışamlı Mahallesi’nde yaşayan ilçe sakinleri ile bir araya gelen Doğan, Muhammet Subaşğıoğlu’ndan ve yönetiminden kaynaklanan dağ gibi büyümüş sorunlar sarmalını dinledi.

“SUBAŞIOĞLU ‘YAPARIZ’ DEYİP GİDİYOR”

Aşağışamlı Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar, “Mevcut başkan Subaşıoğlu buraya geldiğinde bizler sıkıntılarımızı anlatıyoruz. ‘Tüm sorunlarınızı çözeceğiz’ diyor ve gidiyor. Yıllardır hiçbir hizmet alamadık. Merkezefendi’nin tarımda üretim yapan nadir mahallelerindeniz. Üretimimize destek istiyoruz, Değişim istiyoruz” dedi.

“BİZ SIKINTILARIN FARKINDAYIZ”

Kendisine iletilen istek, şikayet ve sorunları tek tek dinleyen Şeniz Doğan ise, “Aşağışamlı Mahallesi ile ilgili tüm eksiklerin farkındayız. Mahallemizin çehresini değiştireceğiz. Tarımla uğraşan siz çiftçilerimize en başından beri söylediğimiz bir şey vardı.Sizleri her zaman destekleyeceğiz. Ele ele vererek Merkezefendi’nin ve mahallemizin sorunlarına derman olacağız. Üreten bir Merkezefendi yaratmak için yola çıktık” diye konuştu.