25.08.2019, Pazar
25 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu

Doğan: Sevindik, Sümer ve Eskihisar’ın imar problemini çözeceğiz

Haber Merkezi - 3 Şubat 2019 Pazar - 18:27 Doğan: Sevindik, Sümer ve Eskihisar’ın imar problemini çözeceğiz

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, göreve geldiklerinde Sevindik, Eskihisar ve Sümer’in imar sorununu çözeceklerini söyledi.

CHP Merkezefendi seçim çalışmalarına Sevindik Mahallesi’nde devam etti. Temposunu gireder artıran gittiği mahalleleri sokak sokak gezerek, esnaf ve geniş kitlelerle temas kuran Doğan, Ağrılılar ve EYT derneklerinin üyeleriyle de bir araya geldi.

Sevindik’te esnaf ziyaretleri gerçekleştiren, onların istek ve şikayetlerini dinleyen Doğan, kahvelerde halkla buluştu. Bu bölgedeki Sevindik, Sümer ve Eskihisar’ın yaşadığı sorunları bildiğini ve başta imar olmak üzere soronları çözeceklerini belirtti.

“İMAR SORUNLARI ÇÖZÜLECEK”

Sevindik, Eskihisar ve Sümer’in en büyük problemi olan imar sorunu üzerine derslerine çalıştıklarını dile getiren Şeniz Doğan, 3 mahallenin imar sorununu çözüleceği sözünü verdi. Milletvekili Kazım Arslan ve Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker’in de eşlik ettiği Doğan, “Sorunları görmezden gelmeyeceğiz, kaçmayacağız” ifadesini kullandı.

“24 SAAT AÇIK KREŞ VE SEMT POLİKLİNİĞİ”

Ayrıca Sevindik’e 24 saat açık kreş ve semt polikliniği yapacaklarını kaydeden Doğan, yapılacak kreşle çocuklarınıın bakımı konusunda sorun yaşayan çalışan kadınların sorunlarını çözmeyi hedeflediklerini söyledi. Yaşlı nüfusun da sağlık sorununun yerinde çözülmesini istediklerini aktaran Doğan, “Bölgeye yapılacak semt polikliniğiyle sağlığı özellikle yaşlılarımızın ayağına getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

EYT’LİLERE OTOBÜS DESTEĞİ

Gün içinde iki ayrı dernek organizasyonuna da katılan Şeniz Doğan, ilk olarak Ağrılılar Derneği’nde dernek üyeleriyle bir araya geldi. Merkezefendi’de yaşayan herkese eşit hizmet götüreceklerini vurgulayan Doğan’ın gün içindeki bir başka önemli durağı Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği (EYT) üyeleriyle buluşması oldu.

TMMOB’da gerçekleştirilen toplantıda şikayetleri dinleyen Doğan, mesleki olarak EYT’lilerin sorunlarına hakim olduğunu dile getirirken, bir talebi de geri çevirmedi. Doğan, EYT üyelerinin Ankara ulaşımı için kendisinden talep edilen otobüs ulaşımı konusunda destek olacağı sözünü verdi.