25.08.2019, Pazar
25 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu

Doğan: Merkezefendi hepimizin ortak değeri

Haber Merkezi - 31 Ocak 2019 Perşembe - 18:27 Doğan: Merkezefendi hepimizin ortak değeri

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, gerçekleştirdiği ziyaretlerde hizmet ve projelerini anlatıp, kendisine iletilen sorunları dinledi. Doğan, ilçeyi hep birlikte yönetme sözünü verdi, “Merkezefendi ortak değerimiz” dedi.

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim gezileri kapsamında, üyesi olduğu Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Denizli Şubesi’ni ziyaret ederek, çalışmaları ve hedeflerini anlattı.

ÇYDD Şube Başkanı Ümran Aygün ve dernek üyeleri ile bir sohbet toplantısı gerçekleştiren Şeniz Doğan, “Bir parçası olduğum dernek yönetimi ve üyeleri ile bir arada olmaktan, sizlerin desteğini almaktan çok mutluyum. Dernek ve sivil toplum kuruluşları ile ilgili projelerimiz var. Özellikle eğitim için gönüllülük esası ile gece gündüz çalışıp didinen siz dostlarımıza yönelik çalışmalarımız olacak. Merkezefendi Belediyesi’ni hep birlikte yöneteceğiz. Merkezefendi hepimizin ortak değeri” dedi.

“SALONLARIMIZ ÜCRETSİZ SİZLERE AÇILACAK”

İlgi ve desteklerinden dolayı dernek yönetimine teşekkür eden Şeniz Doğan, “Daha önce de belirttiğim gibi toplantı salonlarımızı, kar amacı gütmeyen etkinlikleri için derneklerimize ücretsiz tahsis edeceğiz. Projelerinizi, fikirlerinize saygı duyarak hep birlikte geliştireceğiz. Merkezefendi’yi birlikte yönetecek, gülümseyen Merkezefendi’yi birlikte yaratacağız” ifadelerini kullandı.

“KADIN DOKUNDUĞU HER YERİ GÜZELLEŞTİRİR”

ÇYDD Denizli Şube Başkanı Ümran Aygün ise, “Kadın bir adayın olması bizlere güç, umut veriyor. Kadın dokunduğu her yeri güzelleştirir. Kadına yönelik pozitif ayrımcılığı her zaman destekledik. Aynı zamanda dernek üyemiz olan Şeniz Doğan, projelerinde bizleri de düşünerek destek oluyor. Kendisine teşekkür ediyor ve destek olmak için söz veriyoruz. Yolu açık olsun” diye konuştu.

ÇARŞI ESNAFINDAN YOĞUN İLGİ

Bu arada Babadağlılar Çarşısı’nı da ziyaret eden Şeniz Doğan, çarşı esnafının ilgilisi ile karşılandı. Ekonomik sorunlardan etkilediklerini anlatan çarşı esnafına “ Sizlere destek olacak ortak projeler üretmek konusunda çalışma yapacağız” sözünü veren Doğan “Denizli tekstili bir dünya markası. Ama maalesef bunun tanıtılması için gerekli çalışma yapılmıyor. İlçemizde bulunan Babadağlılar Çarşısı, Kaleiçi gibi önemli merkezleri daha işlek, hem alışverişe gelen vatandaşlarımızın, hem de esnafımızın yüzünü güldürecek destekleyici projelerle ayağa kaldırmak istiyoruz” dedi.