20.05.2019, Pazartesi
20 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. CHP
  4. /
  5. Divarcı: Binaları değil ekmeği büyütmeye geliyoruz

Divarcı: Binaları değil ekmeği büyütmeye geliyoruz

Haber Merkezi - 2 Mart 2019 Cumartesi - 11:37 Divarcı: Binaları değil ekmeği büyütmeye geliyoruz

Millet İttifakı’nın Pamukkale Belediye Başkan Adayı CHP’li Ahmet Divarcı, göz boyamaktan uzak duracaklarını, uygulayacakları projelerle halkın ekmeğini büyütmenin çabası içinde olacaklarını belirtti.

Millet İttifakı CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı, ilçeyi karış karış gezerek, vatandaşlara projelerini anlatmaya devam ediyor. ‘Dev’ ve ‘mega’ gibi göz boyayan, borçlandıran projelerden uzak durduklarını belirten Divarcı, yaşanan olumsuz ekonomik şartları ilçede ortadan kaldırmayı, vatandaşın ‘ekmeğini büyütmeye’ yönelik projeleri hayata geçirmek için çalışacaklarını ifade etti.

Pek çok belediye başkan adayının büyük bütçelerle vaat ettiği projelerin ilçe halkına ekonomik getiri olarak dönmediğine dikkat çeken Divarcı, “Amacımız kalkınan, hane ekonomisine katkı koyan bir belediyecilik anlayışı ile ilçemizi yönetmek. Bugün ülkemizin içinde bulunduğu şartlar herkesi etkilemiş durumda. Bu şartları görmezden gelip, dağa, taşa, binaya yatırım yapmak vatandaşı görmeden gelmektir. Biz yatırımlarımızı insanımıza yapmak istiyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımıza, zorluklarla mücadele eden çiftçilerimize, bin bir emekle çalışan işçilerimize, ayakta kalmak için direnen esnafımıza yatırım yapacağız. Tüketen değil üreten bir belediyecilikle Pamukkalelilerimizi tanıştıracağız” dedi.