20.05.2019, Pazartesi
20 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. CHP
  4. /
  5. Doğan: Yeni Balık Pazarı Merkezefendi’ye çok...

Doğan: Yeni Balık Pazarı Merkezefendi’ye çok yakışacak

Haber Merkezi - 11 Mart 2019 Pazartesi - 22:31 Doğan: Yeni Balık Pazarı Merkezefendi’ye çok yakışacak

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, balık pazarı ziyaretinde içinde restoranların barındıran yeni Balık Pazarı’nın en kısa sürede yapılacağını müjdeledi.

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Cumhuriyet Caddesi’ndeki Balık Pazarı’na giden ve vatandaşa yeni pazarı müjdeleyen Doğan, EGS Kongre Salonu’nda sahneye çıkan ünlü sanatçı Karsu’nun konserinde sanatı ve sanatçıyı destekleyen bir belediye başkanı olacağına söz verdi. Gültepe Mahallesi’nde vatandaşların sorunlarını dinleyen Doğan, “Rant ve israf belediyeciliği yerini üretim belediyeciliğine bırakacak. Herkesin yüzü gülecek” açıklamasını yaptı.

BALIK PAZARI ZİYARETİ

Balık Pazarı’nı ziyaret edip, vatandaşın taleplerini dinleyen, projelerini anlatan Doğan, trafik çilesine neden olan ve hem alışveriş için gelen vatandaşların hem de esnafın şikayet ettiği mevcut Balık Pazarı’nın yerine içinde balık restoranları bulunan, çocuk oyun parkı ve otoparkı ile gelenlerin rahat bir şekilde alışveriş yapacağı bir tesis için söz verdi.

SANAT ŞEHRİ MERKEZEFENDİ

Şeniz Doğan, daha sonra Denizli EGS Kongre Merkezi’nde sahne alan ünlü sanatçı Karsu’yu dinledi. Türk müziğini ve ezgilerini farklı yorumu ile dünyaya tanıtan Karsu’ya sahnede çiçek takdim eden Doğan, “Merkezefendi Belediyesi bizim dönemimizde sanat ve sanatçı dostu bir ilçe olacak. Festivaller, sanat sokağı ve sanata vereceğimiz destek ile ilçemiz sanat şehri olarak anılacak” diye konuştu.

İSRAF YERİNİ ÜRETİME BIRAKACAK

Doğan, Gültepe Mahallesi’nde de pazaryerini ve esnafı ziyaret etti. Gültepe esnafı, Doğan’dan değişim isteyerek, “Mahallemize hiç yatırım yapılmadı. Başkanı sadece billboardlarda görüyoruz. Sizden hizmet istiyoruz, çocuklarımızın okumasına destek vermenizi istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Kendisine destek olan esnafa teşekkür eden Şeniz Doğan, taleplere “İsraf belediyeciliği bizim dönemimizde yerini üreten sosyal belediyeciliğe bırakacak. Ayrımcılık son bulacak, her mahalle gereken hizmeti alacak. Bunun dışında 5 bin öğrenciye burs sağlayacağız. Vereceğimiz bursu yandaşa değil, ihtiyacı olana vereceğiz. Ayrıca bu bölgeye sizlerin faydalanması için, düğün salonu ve taziye evi yapacağız. Gültepe’de belediye hizmetleri konusunda tek bir eksik kalmayacak” yanıtını verdi.