03.06.2020, Çarşamba
13 °C / 24 °C Denizli Hava Durumu

CHP İl Başkanı Akbaba, örgüt başkanlarıyla bir araya geldi

Haber Merkezi - 22 Ocak 2020 Çarşamba - 12:11 CHP İl Başkanı Akbaba, örgüt başkanlarıyla bir araya geldi

CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, parti örgütü ile toplantı yaptı. Toplantıya İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın Örgütü Başkanı Melek Kodal Akdemir, İl Gençlik Örgütü Başkanı Tugay Odabaşıoğlu, İl Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı Esat Öğün ve yönetim kurulu üyeleri ile Büyükşehir Meclis Grup Başkanvekili Erhan Türkmenoğlu katıldı.

İlçe kongreleri sürecinin değerlendirildiği, kadın ve gençlik örgütü kongrelerinin tarihlerinin somutlaştığı, il kongresinin yeri, tarihi ve divan başkanı olarak kimin davet edilebileceğinin konuşulduğu toplantıda başkanlar ve yönetim kurulu üyeleri, önerilerini, temenni ve 2020’den beklentilerini dile getirdi.

CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, toplantıda yaptığı konuşmada, “Biz büyük bir aileyiz ve bu yolun sonunda daha da büyüyerek, güçlenerek gençlerimizle, kadınlarımızla, tecrübeli büyüklerimizle hep birlikte iktidara varacağız. İktidar yürüyüşümüzde emin adımlarla ilerlerken, kazanan birlikteliğimiz olacak, kazanan Cumhuriyetimiz, Halkımız, Partimiz, Türkiye’miz olacak. Her şey çok güzel olacak, martın sonu yine bahar olacak. Emek en yüce değerdir, bu değere sahip çıkmak da bizim görevimiz. Her zaman halkımız ile birlikte olacağız, birlikte başaracağız. Yapacak daha çok işimiz var, her şey Denizli için” dedi.