27.02.2020, Perşembe
10 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu

Zolan: Kenti daha güzel inşa etmeye devam edeceğiz

Haber Merkezi - 21 Şubat 2019 Perşembe - 17:14 Zolan: Kenti daha güzel inşa etmeye devam edeceğiz

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Adayı Osman Zolan, 31 Mart yerel seçimleriyle ilgili, "Bu kenti daha güzel inşaa etmeye devam edeceğiz. Denizlimizde birçok yeni projemizi baştan aşağıya yeniden yapacağız." dedi.

Zolan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Özay Gönlüm Bulvarı’nda düzenlenen AK Parti mitinginde yaptığı konuşmada, bugünün kendileri için “düğün günü” olduğunu kaydetti.

Denizli’nin dünya kenti haline geldiğini, yeni dönemde daha fazla hizmet alacağını, artık daha büyük işlerin altına gireceklerini belirten Zolan, sadece şehrin merkezinde değil 19 ilçede destan yazmaya devam edeceklerini belirtti. Zolan, şöyle konuştu:

“Bu kenti daha güzel inşa etmeye devam edeceğiz. Denizlimiz’de birçok yeni projemizi baştan aşağıya yeniden yapacağız. 2004 yılında Nihat Zeybekci başkanımızla başlayan o hizmet destanını, aldığımız o emaneti en güzel seviyelere taşıdık. Hayallerimizi birlikte yapacağız. Denizli’nin artık önü açıktır ve hızını kesmeden hizmet destanı yazarak yoluna devam edecektir.”

FİLİZ: DEMOKRATİK İMTİHAN

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ise 31 mart seçimlerinin yeni hükümet sisteminin ilk demokratik imtihanı olduğunu, parti olarak “belediyecilik gönül işi” diyerek gönül belediyeciliği sözüyle milletin huzuruna çıktıklarını dile getirdi.

DENİZLİ (AA)