25.04.2019, Perşembe
14 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. AKP
  4. /
  5. Tin: Ülkeyi uçuruma sürüklemek isteyenler uçuruma...

Tin: Ülkeyi uçuruma sürüklemek isteyenler uçuruma yuvarlanacak

Haber Merkezi - 1 Ekim 2018 Pazartesi - 18:13 Tin: Ülkeyi uçuruma sürüklemek isteyenler uçuruma yuvarlanacak

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, ülkeyi uçuruma sürüklemek isteyenlerin kendilerinin uçuruma yuvarlanacağını belirtti.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, TBMM’nin 27. dönem yasama yılının başlamasıyla dolayısıyla yaptığı açıklamada, yeni dönemde de başta ekonomik ve terörle mücadele konusun olmak üzere Meclisi bekleyen önemli gündem maddeleri olduğunu ifade etti.

AK Parti olarak 2002 yılından bu yana birçok sorunu çözdüklerini kaydeden Tin, “Türkiye’nin dört bir yanına hizmet götürmek için aldığımız önemli kararların yanı sıra, milletimizin güvenliği ve devletimizin bekasına dönük saldırılara karşı da başta sınır ötesi operasyon kararları olmak üzere birçok tedbir içeren düzenlemelere imza attık. Çalışan, yatırım yapan, üreten, istihdam oluşturan herkesin önünü açmak için ihtiyaç duyulan her adımı atmaktan geri durmadık. Attığımız bu adımlar sayesinde ülkemizi hem zenginleştirdik, hem de yaklaşık 3,5 kat büyüttük” dedi.

Ekonomi alanında yaşanan sancının kısa sürede atlatılacağını umduğunu dile getiren Tin, “Kurdaki orantısız yükseliş, ABD yönetiminin stratejik ortaklığa sığmayan tutumu gibi buna benzer yaşadığımız, bazen açıktan zaman zaman da üstü kapalı saldırılara karşı yeni tedbirler muhakkak alınacaktır. Ekonomi alanında AK Parti olarak iktidara geldiğimiz ilk günden bugüne ihtiyaç duyulan reform niteliğindeki kararları nasıl aldıysak yeni dönemde de daha kapsamlı düzenlemelere imza atacağız. Ülkemizi uçuruma sürükleme hevesi taşıyanların uçurumdan yuvarlandığını hep birlikte göreceğiz. Milletimiz müsterih olsun, bizler milletimiz için her zaman görevimizin başındayız. Ülkemize doğru gelen saldırıların nereden geldiğini de nasıl geldiğini de görüyoruz. Ülkemize ihanet içinde olanlar bilsinler ki milli bekamızın ruhu ölümsüzdür. Bunun için 15 Temmuz’da olduğu gibi her ne gerekiyorsa yapmaktan asla geri durmayız” diye konuştu.