22.04.2019, Pazartesi
4 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. AKP
  4. /
  5. Tin: Yüreğimiz hizmet aşkıyla çarpıyor

Tin: Yüreğimiz hizmet aşkıyla çarpıyor

Haber Merkezi - 7 Temmuz 2018 Cumartesi - 10:18 Tin: Yüreğimiz hizmet aşkıyla çarpıyor

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) kaydını yaptırdı. Yeni bir yasama dönemi ile birlikte Türkiye’nin yeni yönetim sistemine geçişinde görev yapacak olmanın gururu ve heyecanını yaşadığını belirten Milletvekili Şahin Tin, “Yüreğimiz hizmet aşkıyla çarpıyor” açıklamasını yaptı.

24 Haziran seçiminde AK Parti’den ikinci kez milletvekili seçilen Şahin Tin, meclis kaydını yaptırdı. Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleriyle birlikte Türkiye’de yeni bir dönemin başladığını ifade eden Tin, “Her yeni başlangıç beraberinde yeni umutları da getiriyor. Biz iktidara geldiğimizden bu yana vatanımız için hep güçlü Türkiye umuduyla çalıştık, ülkemizi bugünlere getirdik. Heyecanlıyız, coşkuluyuz. Yüreğimiz, Türkiye’mize hizmet etme aşkıyla çarpıyor” dedi.

Türkiye’nin yeni bir yönetim sistemine geçtiğini kaydeden Tin, “Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçiş ve uygulanma sürecinde, böylesine tarihi öneme haiz bir dönemde görev yapacak olmanın da gururunu yaşıyorum. Aynı zamanda bunun ne kadar büyük bir sorumluluk olduğunun bilincindeyiz. Bugün diğer AK Parti Denizli milletvekili arkadaşlarımız Cahit Özkan, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök ile birlikte kayıtlarımızı yaptırdık. Kendileri ile Denizli’miz ve ülkemiz için omuz omuza vererek çalışacağız. Çok şanslıyız. Çünkü Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderimiz var. Böylesine güçlü bir lider ve usta ile çalışacak olmanın ayrıcalığını yaşayacağız. Türkiye’yi güçlü yarınlara taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Bize güvenen milletimize, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da mahcup olmayacağımıza inanıyorum. Milletimiz de dualarını esirgemesin. Allah yolumuzu açık etsin” diye konuştu.