22.05.2019, Çarşamba
18 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. AKP
  4. /
  5. Tin: Milletimiz ne derse onu yapmaya...

Tin: Milletimiz ne derse onu yapmaya çalışıyoruz

Haber Merkezi - 2 Aralık 2018 Pazar - 10:29 Tin: Milletimiz ne derse onu yapmaya çalışıyoruz

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, AK Parti’nin gücünü milletten aldığını ve millet ne derse onu yapmaya çalıştıklarını belirtti.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Bozkurt’un İnceler Mahallesi’ne gitti, dönüş yolunda ilçe merkezinde bir kahvehanede vatandaşlarla bir araya geldi. Sadece seçim dönemlerinde değil her zaman halkın arasında olduklarını ifade eden Tin, millet ile kurdukları bağı koparma girişimlerine izin vermeyeceklerini, millet ile yürümeyi başaramayanların kenarda beklemeye devam edeceğini söyledi.

“NİFAK TOHUMLARI ÇÜRÜMEYE MAHKÛMDUR”

Denizli’nin hemen her noktasına AK Parti iktidarı olarak yatırım yaptıklarını kaydeden Tin, “Bizim tüm derdimiz, gayretimiz memleketimize ve milletimize hizmet etmek. Bu anlayış ve şuurla var gücümüzle gayretimizi ortaya koyuyoruz. Kuru kuru sözler üreten muhalefete inat, dolu dolu icraatlar yapmaya devam ediyoruz. Kimsenin bu gayretimizi durdurmaya gücü yetmeyecek. Çünkü biz gücümüzü milletimizden alıyoruz. Milletimiz ne derse onu yapmak için çalışıyoruz. Her dönem bir bahane ortaya koyarak milletimiz ile aramıza nifak sokmaya çalışanlar bilsinler ki, medeniyetimizin bize yüklediği sorumluluk milletimiz ile kurduğumuz bağlarımızı daha da güçlendirme yolunu açmaktadır. Ekmeye çalıştıkları nifak tohumları dayanaksız, aslı astarı olmayan yalan yanlış beyanları sebebiyle yeşermeden çürümeye mahkûm olacaktır” dedi.