20.06.2019, Perşembe
19 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. Genel
  4. /
  5. Kurtulmuş’tan Teleferik ve Bağbaşı Yaylası’na övgü

Kurtulmuş’tan Teleferik ve Bağbaşı Yaylası’na övgü

Haber Merkezi - 7 Ocak 2019 Pazartesi - 14:33 Kurtulmuş’tan Teleferik ve Bağbaşı Yaylası’na övgü

AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, aday tanıtım toplantısı için geldiği Denizli’de Büyükşehir Belediyesi’nin Teleferik Tesisleri ile Bağbaşı Yaylası’nı da gezdi. Kurtulmuş, tesislerden övgüyle söz etti.

AK Parti Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyarete, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, AK Parti Denizli Milletvekilleri Ahmet Yıldız, Şahin Tin ve Nilgün Ök ile AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz eşlik etti.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve sizlerin desteğiyle güzel işler yapmayı Allah’ım bizlere nasip etsin. Çok şükür Denizlimiz baştan aşağı değişiyor, güzelleşmeye devam ediyor. İnşallah bu güzelleşeme devam edecek” dedi.

Turizm sektörü anlamında çok güzel yatırımlar yaptıklarını, bu kapsamda Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası ile Denizli Kayak Merkezi’ni Denizli’ye kazandırdıklarını anlatan Zolan, “Ege’nin en büyük kayak merkezimize Muğla’dan Antalya’dan Denizli’den ve çevre illerden yoğun ziyaretler alıyoruz” diye konuştu.

PROJELERİ ANLATTI

Büyükşehir Belediyesi olarak ulaşım, alt ve üst yapı ile ilgili büyük yatırımlar yaptıklarını kaydeden Zolan, şehirlerarası ulaşımın kesişim noktası olan Üçgen Köprülü Kavşakları ile trafikte büyük rahatlama sağlandığını ifade etti.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ise, hizmetleri dolayısıyla Başkan Osman Zolan’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Kurtulmuş, “Milletin oylarıyla iş başına geliyoruz. Allah’ım milletin verdiği oyların hakkını vermeyi nasip etsin. En önemli mesele o” ifadelerini kullandı.

Kurtulmuş, daha sonra Başkan Zolan ve milletvekilleri ile birlikte Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası’nı gezdi. Denizli merkezde kar yok iken bembeyaz görüntüsü ile kendine hayran bırakan Teleferik ve Bağbaşı Yaylası’nı inceleyen Prof. Dr. Kurtulmuş ve beraberindeki heyet, karın ve muhteşem manzaranın keyfini çıkardı.