17.06.2019, Pazartesi
19 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. Genel
  4. /
  5. Dr. Özgür Nalbant, saç ekimlerini o...

Dr. Özgür Nalbant, saç ekimlerini o hastanede yapacak

Haber Merkezi - 9 Ocak 2019 Çarşamba - 13:36 Dr. Özgür Nalbant, saç ekimlerini o hastanede yapacak

Saç ekiminde Denizli’nin birçok üklede bilinirliğini artıran Dr. Özgür Nalbant, çalışmalarını bundan böyle Özel Vizyongöz Hastanesi’nde sürdürecek.

Göz sağlığıyla ilgili hizmet veren Özel Vizyongöz Hastanesi, saç ekimini de hizmetleri arasına kattı. Ünlü saç ekimci Dr Özgür Nalbant, eşi Dr Sema Nalbant ve deneyimli ekibiyle ile birlikte çalışmaya başladı.

Saç ekimi biriminde; lokal anestezi, saç çizgisinin çizilmesi, mikromotor ile saç folikülllerinin alınması ve ekim için kanalların hazırlanması ile ekimi aşamaları Dr Özgür Nalbant’ın önderliğinde, Dr Sema Nalbant ve tecrübeli ekibi ile birlikte gerçekleştirilecek.

DR. ÖZGÜR NALBANT KİMDİR?

Dr. Özgür Nalbant, 1973 yılında Denizli’de doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamlamıştır. 1998 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek Tıp Doktoru unvanını almıştır. 2003 yılında Medikal Estetik Uygulama Sertifikasını almıştır. 2003-2005 yılları arasında FUT tekniği ile saç ekimi gerçekleştirmiştir. 2005 yılında İtalyan Bessam FARJİO dan FUE tekniği ile ilgili ileri eğitimini almıştır. 2005 yılından sonra FUE yöntemi ile saç ekimi gerçekleştirmekte olup 2006 yılından beri mikromotor kullanmaktadır. Dr. Özgür Nalbant, Uluslararası Sac Ekim Cerrahisi Derneği, ISHRS üyesidir.