23.04.2019, Salı
8 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DTO
  4. /
  5. Erdoğan: Her şeyi ekip olarak yapacağız

Erdoğan: Her şeyi ekip olarak yapacağız

Haber Merkezi - 20 Nisan 2018 Cuma - 14:47 Erdoğan: Her şeyi ekip olarak yapacağız

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, yeni seçilen yönetim kurulu, meclis ve meslek komiteleri üyeleri ile bir araya geldi. Erdoğan, kaynaşma ve istişare yemeğinde, “Benim ekibime inancım ve güvenim tamdır. Ne yaparsak ekip olarak yapacağız ve hep birlikte başaracağız” mesajını verdi.

DTO’nun yeni seçilen yönetim kurulu, meclis ve meslek komitelerin üyeleri, Dedeman Park Otel’de verilen yemekte bir araya geldi. DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, seçim öncesinde olduğu gibi, bundan sonra da oda üyelerini tek tek ziyaret edeceğini, her zaman sahada olacaklarını söyledi.

Üyelerle ilgili konuları sonuna kadar takip edeceklerini belirten Erdoğan, “Üyelerimizin dertleriyle dertleneceğiz. Onların beklenti ve isteklerini dinleyeceğiz. Var olan eksiklik veya öngörülen noktaları, meclisimize taşıyacağız. Meclisimizden de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, ilgili bakanlıklar, yerel yönetimler ve belediyeler gibi mercilere daha doğrusu nereye gitmemiz gerekiyorsa gidip sonuna kadar takip edeceğiz. Ve ne yapılması gerekiyorsa, hepsini yapacağız. Yapacağımız her bir faaliyet sonucunda, ticaret odasının bu şehirdeki varlığını ve üyeleri ile esnafına sahip çıktığını daha net bir şekilde göstereceğiz. Bu konuda ekibime inancım ve güvenim tamdır” dedi.

“BİZ, BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Ticaret Odası olarak çok büyük bir aile olduklarını vurgulayan Erdoğan, “Denizli Ticaret Odası’nın faaliyetleri her geçen gün artıyor. Bundan sonra da bir veya daha fazla komiteyle bir araya gelerek, görüşlerimizi ortaya koyup istişare ederek, faaliyetlerimizi artırmaya çalışacağız. Burada bizlerin eksikliklerimizi görebilmemiz ve öneriler alabilmemiz için komiteler önemli bir rol üstleniyor. Komiteler çalışır ve kendi sektörleriyle ilgili konuları gündeme getirirse, Denizli’mizin tüm sektörlerinin sorunlarını giderme noktasında, elimiz daha fazla taşın altında olacak. Bu sebeple bu toplantıları önemseyelim ve katılalım. Bize gelen her konuyu da çözmek için el birliğiyle çalışmalarımıza devam edelim. Kişiler yalnız başına hiçbir şey yapamaz… Ancak, ekip olursak hep birlikte başarırız” diye konuştu.

“NEFES KREDİSİ İÇİN TÜM İMKANIMIZI SEFERBER ETTİK”

Denizli Ticaret Odası olarak özellikle nefes kredisi ile ilgili var olan tüm finansmanı olduğu gibi üyelere aktaracaklarını anlatan Erdoğan, “Şükürler olsun seçimin hemen ardından finansmanımızı dört bankaya gönderdik. Şu an ciddi anlamda birçok bankada bu kaynağın kullanıldığını görmekteyim ve son derece mutluyum. Yeni yapılacak ortak hizmet binamızın da hazırlık aşaması bitti; şu anda resmi süreç işliyor. Üyelerimizin faaliyetleri ile Denizli’mizdeki diğer kurum ve kuruluşların toplantı gibi organizasyonlarını yapma noktasında daha düzgün ve rahat edebilecekleri bir ortam hazırlıyoruz” ifadelerini kullandı.

YENİ DÖNEMİN İLK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI DA YAPILDI

Bu arada 2018-2022 dönemini kapsayacak meslek komitesi, meclis üyeliği ve yönetim kurulu üyeliği seçimleri sonrasında, Denizli Ticaret Odası’nda ilk yönetim kurulu toplantısı yapıldı. Toplantıda, Uğur Erdoğan başkanlığındaki yönetim kurulu görev dağılımını tamamladı. Hasan Aracı ile Nilgün Ök’ün başkan yardımcılığına getirildiği yönetim kurulunda, sayman üye ise Ramazan Çelikkol oldu. Melek Sözkesen, Ferruh Dalkılınç, Hasan Kocabay, Hikmet Alpaslan, İbrahim Şenel, Kemal Tuncer ile Musa İmançlı da yeni dönemde yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacak.

BAŞKAN ERDOĞAN: “ESNAFIMIZA DAHA FAZLA DOKUNACAĞIZ”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu üyeleri, yeni dönemin ilk toplantısını yaptı. DTO Başkanı Uğur Erdoğan, yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulundu; “Esnafımıza daha fazla dokunacak, önceki dönemde olduğu gibi yine her fırsatta onlarla bir araya gelip, sürekli istişare halinde olacağız” dedi.