25.04.2019, Perşembe
14 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DTO
  4. /
  5. DTO Başkanı Erdoğan’dan ziyaretler dizisi

DTO Başkanı Erdoğan’dan ziyaretler dizisi

Haber Merkezi - 17 Ağustos 2018 Cuma - 16:18 DTO Başkanı Erdoğan’dan ziyaretler dizisi

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, gerçekleştirdiği ziyaretler ile bir taraftan oda üyelerinin istek ve sorunlarını dinlerken, diğer taraftan da kentin nabzını tutmaya çalışıyor, projeler üzerine görüş alışverişinde bulunuyor.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, göreve gelmesinin ardından başlattığı oda üyeleri ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. DTO Genel Sekreteri Ali Rıza Tekin ile birlikte bir dizi ziyarette bulunan Başkan Erdoğan, Bayramyeri’nde faaliyet gösteren işyerlerinin sahipleri ve çalışanlarıyla bir araya gelip, işleri ve ne durumda oldukları hakkında ilk ağızdan bilgi edindi. Erdoğan, esnafa, “Sizin için var olduğumuz bilinciyle, üzerimize düşen ne varsa yapmaya çalışıyoruz. Doğruyu bulma ve hızla yapma hususunda, sizlerin görüşleri bizim için çok değerli. Ben ve arkadaşlarım, 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz” diye seslendi.

“HER YENİ İŞLETME, YENİ BİR EKMEK KAPISIDIR”

Erdoğan, Denizli Ticaret Odası Üyesi Gürcan Tekin’in çocukları Gürsel ve Görkem Tekin’le birlikte işlettiği Tarihi Bayramyeri Dönercisi’ni de ziyaret etti. Kısa bir süre önce Denizlililer’e kapılarını açan aile işletmesinin emekçilerine, işlerinde kolaylıklar ve helalinden bol kazançlar diledi.

MMO YÖNETİM KURULU İLE GÖRÜŞTÜ

Ziyaretine gelen DTO Meclis Üyesi Necmi Höke, Makina Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Başkanı Prof. Dr. Harun Kemal Öztürk, yönetim kurulu üyeleri ve şube çalışanlarıyla görüşen Erdoğan, sektörel faaliyetlerle ilgili bilgi aldı.

Makina Mühendisleri Odası Şube Başkanı Prof. Dr. Öztürk, Başkan Erdoğan’a ilgilerinden dolayı teşekkür etti. Çalışmalarını yakından takip ettiklerini dile getirerek, kentin yararına her türlü işte iş birliğine hazır olduklarını belirtti.

DEGİAD’LILARI AĞIRLADI

Erdoğan’ı ziyaret etmeye gelenler arasında, Eylül ayında seçimli genel kurul yapacak Denizli Genç İş Adamları Derneği (DEGİAD)’nin Genel Sekreteri Esra Kasapoğlu Ünlü, Dernek Saymanı Levent Altuntaş ile dernek yönetim kurulu üyelerinden Süleyman Şahan da vardı. Erdoğan, konuklarına nezaketlerinden dolayı teşekkür ederken, “Gençler, yarınlarımız… Sizlerin varlığı, bizlere güven veriyor! Her biriniz iyi donanımlı ve temsil kabiliyeti yüksek başarılı isimlersiniz. Sizleri çok daha iyi yerlerde görmek, en büyük temennimiz” dedi.

ENVER DENİZLİ ŞUBESİ YÖNETİM KURULUNDAN ZİYARET

Enerji Verimliliği Derneği (ENVER) Denizli Şubesi Başkanı Mehmet Akgün ile yönetim kurulu üyelerini de kabul eden Başkan Erdoğan, konuklarıyla çalışmaları ve birlikte yürütmeyi önerdikleri projeleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Başkan Erdoğan, günü Denizli’nin uydudan yayın yapan televizyonlarındaki programlara konuk olarak tamamladı.