20.05.2019, Pazartesi
20 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. Sadıkoğlu Ford, “Başkanlık Ödülü”nün sahibi oldu

Sadıkoğlu Ford, “Başkanlık Ödülü”nün sahibi oldu

Haber Merkezi - 16 Mart 2019 Cumartesi - 22:03 Sadıkoğlu Ford, “Başkanlık Ödülü”nün sahibi oldu

Sadık Grubu bünyesinde yer alan Uşak Ford Yetkili Bayisi Sadıkoğlu, müşteri memnuniyetindeki başarısı ile Ford’un en prestijli ödülünü aldı.

Ford Motor Company tarafından her yıl düzenlenen, tüm Ford bayilerinin satış ve satış sonrası hizmet kalitesinindeğerlendirildiği yarışmada Sadıkoğlu Ford, müşteri memnuniyetindeki başarısı ile ikinci kez Başkanlık Ödülü (Chairman’s Award) ile onurlandırıldı.

Düzenlenen tören ile Koç Holding A.Ş. Otomotiv Grubu Başkanı Cenk Çimen’den ödül belgesini alan Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Mersin, Ford Avrupa’nın en pirestijli ödülünü almanın gururunu yaşadıklarını belirtti. 12 yıldır Uşak Ford Yetkili Bayisi olarak hizmet verdiklerini söyleyen Mersin, şunları söyledi:

“Almış olduğumuz bu ödül, bayii olarak yıllardır bölgede vermiş olduğumuz hizmette her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızın bir sonucudur. Sunduğumuz satış ve satış sonrası hizmetlerimizin uluslararası düzeyde itibar görüyor olması emin adımlar ile ilerlediğimizin bir göstergesidir. Vermiş olduğumuz hizmetlerin sonucunda Ford’un en prestijli ödülünü almak bizleri gururlandırmakta ve daha fazla motive etmektedir. Başarı, ekip çalışması ile elde edilir. Biz Sadıkoğlu ailesi olarak, kaliteli hizmet içintüm çalışmalarımızda birbirimize destek olan bir ekibiz. Tüm ekip arkadaşlarımızı performanslarından dolayı tebrik ve teşekkür ediyorum.”