04.06.2020, Perşembe
13 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu

Denizli OSB Kalite Yönetim Sistemi incelemesini geçti

Haber Merkezi - 10 Ekim 2019 Perşembe - 17:21 Denizli OSB Kalite Yönetim Sistemi incelemesini geçti

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi tetkikini başarıyla tamamladı

Türk Standardları Enstitüsü (TSE) Baş Tetkik Görevlisi Gökhan Karay ve Tetkik Görevlisi İsmail Ünlü tarafından gerçekleştirilen TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi tetkiki başarılı bir şekilde gerçekleşti.

Denizli OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş, 2002 yılında çıkılan kalite yolculuğunu artan bir ivmeyle devam ettirdiklerini, 7 – 8 Ekim’de yapılan tetkik ile TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’ni sürdürdüklerini belirtti. Taş,  “Türk Standartları Enstitüsü ve tetkikçilerimiz bizler için çok değerlidir. Bu sebeple sizleri  ağırlamaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bölgemiz sanayicilerine en iyi ve güler yüzlü hizmeti verebilmek için üst yönetimimiz ve personelimizle birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yıl içerisinde üyelerimizin mesleki faaliyetlerinin güçlendirilmesi için eğitim, organizasyon ve seminerler düzenliyoruz. Hazırladığımız projelerle birlikte müdürlüğümüzün kurumsal gelişimine büyük önem veriyoruz” dedi.

TSE Baş Tetkik Görevlisi Gökhan Karay ise, tetkikle ilgili yaptığı açıklamasında, “Bugün gerçekleştirdiğimiz tetkikte Denizli OSB’nin iyi uygulamalarını ve başarılarını gördük. İyi bir yönetici kadrosu, başarılı, güler yüzlü ve dinamik bir personele sahipsiniz. Tetkik neticesinde Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünün TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesinin devam etmesi şeklinde raporumuzu sunacağız. Başarılarınızın devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.