25.04.2019, Perşembe
14 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. KENT
  4. /
  5. Turizmcilerden Başkan Zolan’a teşekkür

Turizmcilerden Başkan Zolan’a teşekkür

Haber Merkezi - 8 Kasım 2018 Perşembe - 15:14 Turizmcilerden Başkan Zolan’a teşekkür

Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD) Başkanı Gazi Murat Şen ve yönetim kurulu üyeleri, “Denizli Seni Çağırıyor” kampanyasına Büyükşehir Belediyesi’nin sağladığı destekten dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

DENTUROD Başkanı Gazi Murat Şen ve yönetim kurulu üyeleri, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Şen ve DENTUROD yönetim Kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde metropol kent İstanbul’da Denizli’nin tanıtımıyla ilgili Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği çalışma dolayısıyla Başkan Zolan’a teşekkürlerini iletti.

Kampanyanın Denizli’nin tanıtımına önemli katkı yapacağına inandıklarını vurgulayan Şen, “Turizmciler olarak sizlere çok teşekkür ediyoruz. Çalışmalarınızla Denizli’yi her alanda tanıtıyorsunuz, her fırsatta bizlere destek olduğunuz için çok teşekkür ederiz Denizli tarihindeki en büyük reklam kampanyası büyük ses getirdi. Denizlimizin tanıtımı adına sürdürdüğünüz çalışmalar bizler içinde heyecan verici ve moral kaynağı oldu, emekleriniz için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

“DENİZLİ’NİN BİLİNİRLİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, Denizli’nin güzelliklerini herkese tanıtmak için yoğun uğraşlar verdiklerini belirterek, “Şehrimizin güzelliğini herkes duyup, bilip, merak etmeli. Denizlimizin algısı ve bilinirliğine yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Bu şehirde turizm faaliyetlerinin gelişmesi adına Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yapılan çalışmalar sayesinde hem turizmciler hem de Denizli’nin kazanacak. Denizli’de dört mevsim turizm faaliyetleri olduğunu herkesin bilmesi adına sürdürdüğümüz çalışmalar sonuç getiriyor. Denizli turizmine katkı veren herkese çok teşekkür ediyorum. DENTUROD ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz projelerimizin de sonuç vermesi bizleri mutlu ediyor. Ben bu konuda gayret gösteren arkadaşlarıma, katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.