25.04.2019, Perşembe
14 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. KENT
  4. /
  5. Emre Aydın, Cumhuriyet Konseri’nde Denizlililerle buluştu

Emre Aydın, Cumhuriyet Konseri’nde Denizlililerle buluştu

Haber Merkezi - 30 Ekim 2018 Salı - 11:14 Emre Aydın, Cumhuriyet Konseri’nde Denizlililerle buluştu

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Konseri’nde ünlü şarkıcı Emre Aydın Denizlililerle buluştu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Emre Aydın konseri düzenledi. 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda düzenlenen konser alanını dolduran Denizlililer, ünlü sanatçının şarkıları hep bir ağızdan söyledi. Böylesi özel bir günde kendisini Denizlililerle buluşturan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür eden Aydın’a, Denizli horozu figürü bulunan plaket verildi.

“HEP BERABER SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Başkan Osman Zolan, “95 yıl önce bugün cumhuriyetimiz ilan edildi. O güne gelinceye kadar ecdadımız canını ve kanını bu toprağa verdi. İşte o mücadele sonucunda zafere ulaştık. Başta cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehitlerimizi, kahramanlarımızı ve gazilerimizi şükran, rahmet ve minnetle anıyoruz. Cumhuriyetimize, vatanımıza, bayrağımıza, devletimize hep beraber sahip çıkacağız”dedi. Zolan konuşmasını şöyle sürdürdü: “Cumhuriyetimizin yüzün yılı 2023’te muasır medeniyet seviyesinin üzerine hep beraber kavuşacağız. Yarınımız bugünden daha güzel olsun. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Cumhuriyetimiz yaşasın, 95. yılımız kutlu olsun. Sizlerin bu inancı, sadakati olduğu sürece şehitlerimiz ölmez, vatanımız bölünmez.”