19.05.2019, Pazar
15 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. KENT
  4. /
  5. Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’ndan 10 oyun

Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’ndan 10 oyun

Haber Merkezi - 1 Aralık 2018 Cumartesi - 12:59 Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’ndan 10 oyun

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun aaralık ayı oyun programını açıkladı. Sezona il ve ilçe turneleri ile başlayan Şehir Tiyatrosu, aralık ayı içerisinde 10 farklı oyunu sahneleyecek.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, şehrin kültür ve sanat hayatına zenginlik katmaya devam ediyor. Şehir Tiyatrosu, bu ay ‘Kahvede Şenlik Var’, ‘Söz Sende’, ‘Aşkımız Aksaray’ın En Büyük Yangını’, ‘Gir Dolaba’, ‘Bir Deli’nin Hatıra Defteri’, ‘Keloğlan ve Sihirli Tavuk’, ‘Kamyon’ isimli oyunları sahneleyecek.

Genç Denizli Tiyatro Kulübü ise ‘Kadın Hikâyeleri’, ‘Dünyanın Ortasında Bir Yer’ ve ‘Tartuffe’ adlı oyunları gösterime sunacak.

Program hakkında detaylı bilgi, rezervasyon ve e-bilet işlemleri için http://tiyatro.denizli.bel.tr adresinden bilgi alınabilecek.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun yeni sezonda 100 bin seyirci hedefini aşacağına inandığını belirterek, “Denizli’nin kültürel hayatında çok önemli bir renk olan Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun birbirinden değerli oyunlarını izlemeye tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz. Denizli, Aralık ayı içerisinde de çok güzel oyunları izleyecek” dedi.