22.08.2019, Perşembe
21 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu

Zolan: Tek derdimiz size hizmetkâr olmak

Haber Merkezi - 14 Mayıs 2019 Salı - 12:10 Zolan: Tek derdimiz size hizmetkâr olmak

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin, Akkonak Mahallesi’nde düzenlediği iftar programında çok sayıda mahalleli aynı sofrada buluştu.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin geleneksel hale getirdiği iftar sofrası Akkonak Mahallesi’nde kuruldu. Düzenlenen iftara, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekili Ali Değirmenci ile davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Mahalle sakinlerinin ramazan ayını tebrik eden Zolan ve beraberindekiler hep birlikte dua edip oruçlarını açtı. Başkan Zolan, Akkonak Mahallesi’nin alt yapı ve üst yapısını baştan aşağı değiştirdiklerini belirterek, “Akkonak Mahallemizin altyapısıyla üstyapısıyla her şeyiyle tamamlandı. Tabi ki istek ve ihtiyaçlar bitmeyecek, ihtiyaç ve istekleri birlikte yine el ele vererek sizlerin desteğiyle inşallah gerçekleştireceğiz” dedi.

” TEK DERDİMİZ SİZE HİZMETKÂR OLMAK”

Zolan konuşmasında, 31 Mart Yerel seçimlerinde kendilerine verdikleri destek ve güvenden dolayı mahallelilere teşekkür ederek, “Bizim tek derdimiz size hizmet etmek, size hizmetkâr olmak” ifadesini kullandı.

Başkan Osman Zolan sözlerini şöyle sürdürdü; “5 yıl boyunca Allah’ım sağlık ve ömür verirse güzel işler yapmayı bizlere nasip etsin. Bugüne kadar Denizlimize sadece hizmet ettik, gece gündüz çalıştık. Sizin o güveninize layık olmak, emanetinize sahip çıkmak için sizlerle kol kola omuz omuza Denizlimizin her zaman yanında olmaya gayret ettik. İnşallah Denizlimizin yarını bugünden daha güzel olsun. Allah’ım Kadir Gecesi’ne, Ramazan Bayramına bizleri kavuştursun”

100. YIL YÜRÜYÜŞÜNE DAVET

Zolan, programda ayrıca “15 Mayıs Denizli Milli Mücadele Günü” etkinliklerine tüm Akkonaklı ve Denizlili hemşehrilerini davet etti. Başkan Zolan, “Tam 1 asır önce olduğu gibi aynı ruh, inanç ve coşkuyla Denizli sancağımızı Bayramyeri Meydanı’na kadar bir kez daha taşıyacağız. 15 Mayıs Çarşamba günü Saat 17.30’da 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’ndan başlayacak 100. yıl yürüyüşü ve programına tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” diye konuştu.