22.04.2019, Pazartesi
4 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. KENT
  4. /
  5. Büyükşehir Tiyatrosu’na internet üzerinden rezervasyon

Büyükşehir Tiyatrosu’na internet üzerinden rezervasyon

Haber Merkezi - 6 Kasım 2018 Salı - 15:35 Büyükşehir Tiyatrosu’na internet üzerinden rezervasyon

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun sahneleyeceği oyunları takip etmek ve rezervasyon yatırmak isteyenler için internet sitesi oluşturuldu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, oyunlarını ve programlarını takip etmek isteyen sanatseverler için http://tiyatro.denizli.bel.tr adresinden hizmet veriyor. Şehir Tiyatrosu’nun aylık programına internet sitesinden erişebilen vatandaşlar, ayrıca oyunlar hakkında ve oyuncu profilleri ile ilgili bilgi sahibi olabiliyor. Öte yandan sanatseverler diledikleri oyunu seçerek rezervasyon işlemlerini de aynı site üzerinden gerçekleştirip, e-bilete sahip olabilecek.

BÜYÜKŞEHİR TİYATROSU KASIM AYI PROGRAMI

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Kasım ayı programında ise şöyle: “Bir Deli’nin Hatıra Defteri” ‘Kahvede Şenlik Var’‘Söz Sende’ ve ‘Kamyon’; Genç Denizli Tiyatro Kulübü ise ‘Kadın Hikâyeleri’, ‘Dünyanın Ortasında Bir Yer’ ve ‘Tartuffe’

Program hakkında detaylı bilgi, rezervasyon ve e-bilet işlemleri için http://tiyatro.denizli.bel.tr adresinden bilgi alınabilecek.