04.06.2020, Perşembe
13 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu

Başkan Osman Zolan Çivril’in 3 mahallesini ziyaret etti

Haber Merkezi - 2 Kasım 2019 Cumartesi - 12:37 Başkan Osman Zolan Çivril’in 3 mahallesini ziyaret etti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çivril’in üç mahallesini ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Zolan, hizmet için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çivril’in Özdemirci, Çıtak ve Irgıllı mahallelerini ziyaret etti. Gittiği her mahallede yoğun ilgi ile karşılanan Başkan Osman Zolan’a Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, AK Parti Çivril İlçe Başkanı Mehmet Kale, meclis üyeleri ve beraberindekiler eşlik etti.

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, seçildiği ilk günden itibarenBüyükşehir belediye Başkanı Osman Zolan’ın Çivrilli hemşehrilerine hizmet etmek için gece gündüz demeden çalıştığınıifade etti.

“ALLAH’IM GÜZEL HİZMETLER ETMEYİ NASİP ETSİN”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, vatandaşların sevgisine ve güvenine layık olabilmek için, Çivril ve Denizli için gece gündüz demeden çalışmaya devam ettiklerini söyledi. 31 Mart yerel seçimlerinde kendilerine teveccüh gösteren tüm hemşehrilerine bir kez daha teşekkür eden Zolan, “Allah’ım bu dönemde de güzel hizmetler etmeyi nasip etsin. Bugüne dek güzeller güzeli Çivrilimize, Denizlimize hep birlikte el ele gönüle hizmet ettik, önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Sizlerin desteği, güveni ve duası ile nice güzellikleri ilçemize ve şehrimize kazandırmaya devam edeceğiz. Sizlerin desteği ile emaneti alan Niyazi Vural Başkanımızla birlikte Çivrilimize daha birçok güzel hizmetler yapacağız” dedi.

“BAYRAĞIMIZA, VATANIMIZA SAHİP ÇIKALIM”

Barış Pınarı Harekatı’nda yer alan Mehmetçiklere dua eden Zolan, Türk Silahlı Kuvvetlerine muvaffakiyetler dileyerek, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Zolan, “Mesele birlik ve beraberlik meselesidir. Allah’ım birlik ve beraberliğimizi daim eylesin, beraberliğimizi güçlendirsin. Bir ve beraber olduğumuz sürece aşamayacağımız engel, varamayacağımız hedef yoktur. Yeter ki kardeşliğimizi koruyalım. Bayrağımıza, vatanımıza sahip çıkalım. Allah bayrağımızı indirtmesin, ezanlarımızı da dindirtmesin” diye konuştu.