19.05.2019, Pazar
15 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. PAMUKKALE
  4. /
  5. TEMA yöneticilerinden Başkan Gürlesin’e ziyaret

TEMA yöneticilerinden Başkan Gürlesin’e ziyaret

Haber Merkezi - 2 Aralık 2018 Pazar - 09:43 TEMA yöneticilerinden Başkan Gürlesin’e ziyaret

Bölgesel gönüllü toplantısını Denizli’de yapan TEMA Vakfı’nın yöneticileri, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i ziyaret etti.

Kısa adı TEMA olan Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı, bölgesel toplantısını Denizli’de gerçekleştirdi. Bu arada bazı temaslarda bulunan TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, TEMA Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Doğan Arıkan, TEMA Vakfı Genel Müdürü Oben Akyol, TEMA Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri, TEMA Vakfı Denizli İl Temsilcisi Prof. Dr. Gürkan Semiz, TEMA Vakfı Pamukkale İlçe Sorumlusu Nesrin Buluş ve TEMA Vakfı Merkezefendi İlçe Sorumlusu Av. Soner Bayır, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i ziyaret etti.

Ziyarette çalışmalarıyla ilgili bilgi veren TEMA Vakfı Pamukkale İlçe Sorumlusu Nesrin Buluş, ilçe sınırları içinde ilkokul birinci sınıftan lise son sınıfa kadar 115 sınıfta yıl boyunca TEMA doğa eğitimleri yaptıklarını söyledi.

TEMA Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç ise, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e misafirperverliği için teşekkür ederek, “Türkiye’de 730 bin gönüllü ile çalışıyoruz. Hızlı bir şekilde gönüllü sayımız artıyor. Yılda 5 kez gönüllülerimizle bir araya geliyoruz. Bu kez gönüllülerimizle Denizli’de bir araya geldik” dedi.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin de ziyaretten dolayı teşekkür ederek, “Biz kurulduğumuz günden bu yana projelerimizde doğayı önemsiyoruz. Fidan dikimi başta olmak üzere doğayı korumak için elimizden geleni fazlasıyla yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Biz geleceğe daha yeşil bir Pamukkale bırakmak için projeleri hayata geçiriyoruz” diye konuştu.