20.05.2019, Pazartesi
20 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. PAMUKKALE
  4. /
  5. Seyir Tepesi’nde ilk açılış şelalede

Seyir Tepesi’nde ilk açılış şelalede

Haber Merkezi - 6 Mart 2019 Çarşamba - 16:47 Seyir Tepesi’nde ilk açılış şelalede

Pamukkale Belediyesi’nin çok tartışılan Seyir Tepesi projesi tamamlanmadan açılış töreni düzenleniyor. 9 Mart Cumartesi günü yapılacak.

Pamukkale Belediyesi’nin kamuoyu tepkisiyle karşılanan Seyir Tepesi projesinde, acil açılış kararı geldi. Yeniden aday gösterilmeyen Hüseyin Gürlesin, görevi devretmeden açılış yaparak veda edecek. Bu kapsamda 9 Mart Cumartesi günü saat 15.00’te düzenlenecek. Açılış töreninde ünlü şarkıcı Yusuf Güney ve Naira konser verecek.

Programda Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, antrenör Ergün Penbe, gazeteci yazar Hakan Çelik, Sports Tv’den Murat Ağca’nın katıldığı panel de yer alıyor. Paneli Emre Tilev yönetecek.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Denizlilileri açılışa davet ederek, “5 yaşında bir ilçe belediyesi olarak Türkiye’ye örnek eserleri hayata geçirmekten dolayı mutluyuz, gururluyuz. Denizli’nin ilk millet bahçesi, kentin cazibe merkezi olacak. Şehir merkezinin her noktasından görünebilen özel konumu ve eşsiz manzarası ile doğa dostu, birçok ilki içinde barındıran projemizi halkımızın hizmetine açıyoruz. Biz 5 yılda ortaya çıkardığımız eserlerimizle geleceğe yönelik imzalar attık. Bu eserlerimiz yıllar sonra bile kullanılacak. Seyir Tepesi bu projelerden biri. Hafta sonunda yapılacak olan törenle bu dev tesisin ilk etabını hizmete sunmuş olacağız” dedi.