22.04.2019, Pazartesi
4 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. PAMUKKALE
  4. /
  5. Pamukkale’de çocuk şenlikleri devam ediyor

Pamukkale’de çocuk şenlikleri devam ediyor

Haber Merkezi - 8 Kasım 2018 Perşembe - 16:11 Pamukkale’de çocuk şenlikleri devam ediyor

Pamukkale Belediyesi tarafından düzenlenen "Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var" etkinliği Cuma ve Pazartesi günü, Kale ve Irlıganlı mahallelerinde gerçekleşecek.

Pamukkale Belediyesi tarafından organize edilen “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” etkinliği devam ediyor. Havaların soğuması ile birlikte çocuk şenliklerinin başlama saatinin daha erken saatlere aldıklarını belirten Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Yaz aylarından bu yana devam eden çocuk şenliklerimiz her hafta farklı iki mahallemizde düzenlemeye devam ediyoruz. Havaların soğuması nedeniyle çocuk şenliklerimizin başlama saatlerini saat 16.00’ya aldık. Her hafta iki farklı mahallemizde kurulan şenlik alanlarında çocuklarımız gönüllerinde eğleniyor. Çocuklarımız güzel bir gün geçiriyor ve biz de onlarla birlikte eğleniyoruz. Çocuk oyun gruplarının yanı sıra, yüz boyama, halat çekme, çuval yarışı gibi oyunların bulunduğu çocuk şenliklerimize tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

“Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” etkinlikleri 9 Kasım Cuma günü saat 16.00’da Kale Mahallesi Hasan Başkan İlkokulu bahçesinde; 12 Kasım Pazartesi günü aynı saatte Irlıganlı Şehit Piyade Onbaşı Bayram Güzel İlkokulu bahçesinde gerçekleşecek.