22.08.2019, Perşembe
21 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu

Pamukkale Belediyesi’nden çocuklara lunapark bileti

Haber Merkezi - 22 Nisan 2019 Pazartesi - 18:11 Pamukkale Belediyesi’nden çocuklara lunapark bileti

Pamukkale Belediyesi, ilçenin çocuklarını 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, lunapark bileti hediye ederek sevindirdi.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çerçevesinde, ilkokulda öğrenim gören öğrencilere bayram hediyesi olarak gönüllerince eğlenebilmeleri için lunapark bileti verdi. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilere bayram hediyesi vermek istediklerini belirten Örki, şunları kaydetti:

“Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın dünyada eşi benzeri yok. Çocuklarımızın bu bayramlarını farklı kılmak adına her öğrencinin 4 oyun parkında kullanabileceği biletleri dağıtıldı. Çocuklarımız 23 Nisan Salı günü lunaparkta gönüllerince eğlenerek bayram coşkusunu doyasıya yaşayacaklar.

23 Nisan’ı çocuklarımıza armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşundan bugüne hizmeti geçen tüm büyüklerimizi, aziz şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyorum. Ülkemizin geleceğine ışık olan çocuklarımızın da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99.yılını en içten dileklerimle kutluyorum.”