25.04.2019, Perşembe
14 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. PAMUKKALE
  4. /
  5. Pamukkale Belediyesi eğitim yardımı başvuru süresini...

Pamukkale Belediyesi eğitim yardımı başvuru süresini uzattı

Haber Merkezi - 28 Eylül 2018 Cuma - 09:45 Pamukkale Belediyesi eğitim yardımı başvuru süresini uzattı

Pamukkale Belediyesi’nin ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik eğitim yardımının başvuru süresi uzatıldı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “2018-2019 eğitim öğretim yılında 2500 öğrencimize eğitim desteği vereceğiz. 14 Ağustos’ta başlayan başvurularımız, 28 Eylül Cuma günü sona eriyordu. Fakat vatandaşlarımız yoğun bir talep gösterdi. Hiçbir vatandaşımızı da mağdur etmemek adına başvuru süresini bir hafta daha uzattık” dedi.

Pamukkale Belediyesi’nin ilçede bulunan okullara ve öğrencilere verdiği desteği sürüyor. Pamukkale ilçesinde bulunan 128 okulun tamamına ulaşarak, halı sahalardan, bahçe düzenlemelerine; konferans salonlarından, spor malzemesi eksikliğini gidermeye; spor komplekslerinden, kırtasiye yardımına kadar destekte bulunan Pamukkale Belediyesi, eğitim yardımına bu yıl da devam ediyor.

BAŞVURU SÜRESİ 1 HAFTA UZATILDI

2018-2019 yılı eğitim desteği başvurularının 14 Ağustos’ta başladığını ve 28 Eylül Cuma günü sona ereceği duyurulan başvurular hakkında konuşan Gürlesin, “Eğitim desteği başvurularımıza vatandaşlarımızın yoğun ilgisi oldu. Vatandaşlarımızı mağdur etmemek adına eğitim yardımı son başvuru süresini 1 hafta daha uzattık. Buna göre 5 Ekim Cuma gününe kadar vatandaşlarımızın eğitim desteği başvurularını almaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın bu süre sarfından başvurularını mutlaka yapmalarını rica ediyoruz” dedi. Pamukkale Belediyesi’nin eğitim yardımı başvuruları için gerekli olan başvuru formuna www.pamukkale.bel.tr adresinden ulaşılabiliyor. Başvuru, tüm evraklarla ve başvuru formuyla birlikte, Atatürk Caddesi’ndeki Pamukkale Belediyesi Ek Hizmet Binası Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne şahsen yapılacak. Ancak internet kullanmayanlar da başvuru formlarını Pamukkale Belediyesi YSE bulunan Ana Hizmet Binası’ndan, Deliktaş Ek hizmet Binası’ndan ve Atatürk Caddesi’ndeki Ek Hizmet Binası’ndan temin edebiliyor.