22.04.2019, Pazartesi
4 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. PAMUKKALE
  4. /
  5. Halk gününde vatandaş anlattı, Gürlesin dinledi

Halk gününde vatandaş anlattı, Gürlesin dinledi

Haber Merkezi - 1 Ekim 2018 Pazartesi - 16:17 Halk gününde vatandaş anlattı, Gürlesin dinledi

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ekim ayı halk günü toplantısında vatandaşlarla bir araya geldi. Gürlesin, “Amacımız halkımızın derdine derman olabilmek. Halk günleri buluşmamızı bunun için düzenliyoruz. Her ayın ilk Pazartesi günü belediye binamızda vatandaşlarımızı ağırlayarak, birebir onları dinleyerek, sorunlarına çözüm buluyoruz” dedi.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in her ayın ilk pazartesi günü gerçekleştirdiği halk günü toplantılarına devam edildi. Vatandaşın derdine derman olmak adına düzenlenen bu buluşmaların önemli olduğunu ifade eden Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak adına çalışıyoruz. İşimiz gücümüz Pamukkale. İlçemizde rutin işlerimizi yürütürken, sosyal belediyecilik adına da birçok öncü projeyi hayata geçiyoruz. Tüm bunlarla birlikte ilçemizin her bir sokağını güzelleştirmek adına üstyapı çalışmalarımız sürüyor. Geleneksel hale gelen halk günlerimizle de vatandaşlarımızı her ayın ilk Pazartesi günü birebir dinleyerek dertlerine derman oluyoruz. Bizim sorumluluğumuz, yetkimiz içinde ise çözüm buluyoruz. Başka bir kurum yetkisinde ile yol gösterici olmaya çalışıyoruz. Amacımız, vatandaşımızı buradan mutsuz, umutsuz göndermemek. Herşey, daha da yaşanabilir ve daha da mutlu bir Pamukkale için” dedi.

VATANDAŞ, HALK GÜNLERİNDEN MUTLU AYRILIYOR

Halk gününe katılan vatandaşlardan Eylem Akbudak, halk günlerinin vatandaş olarak kendilerine çok faydalı olduğunu söyleyerek, “Başkanımız Hüseyin Gürlesin’in halkla bir bir görüşmesi, vatandaşın sorununa çözüm bulmak adına güzel bir yol” dedi. Fatma Özalp de, “Her ayın ilk Pazartesi günü Başkanımızın halk günü düzenlediğini öğrendik. Biz de derdimizi anlatmaya geldik. Sıramızı aldık. Çay ikramından tutunda güler yüzleriyle bizleri çok güzel karşıladılar. Başkanımıza birebir derdimizi anlattık. Sağolsun o da çözüm üretmeye çalışıyor. İlgi ve alakalarından, güler yüzlerinden çok memnun kaldık. Başkanımız Hüseyin Gürlesin’e çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.